Přejít na obsah

Vyber vysavace


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ozivuju vlakno, budu kupovat novy vysavac. Koukam na ty Miele C3, ale vypada to, ze to je obyc hubice bez kartace. Budu to pouzivat na 4kk, 3 pokoje koberec, kuchyn tvrda podlaha a chtel bych idealne aby ta podlaha v predsini / koupelnach / kuchyni byla vycistena na urovni mokreho vytreni.. Nebo je potreba na vytreni na mokro jiny pristroj / prip kybl a hadr? Radsi bych to sfouknul jednim pristrojem..

diky za tipy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame cca pul roku tycovej bezdrat. Dyson V8, ten vykon je uplne jinde nez cokoliv dratovyho, co sme meli pred. Bere to kratky psi chlupy a i extra jemnej prach.. Na 4kk by asi nestacila baterka, ale koukal sem ze delaj i dratovej cinetic big ball, tak mozna zkus zkouknout nejaky recenze.. Nicmene kuchyn stejne pani bere i mopem nekdy. Netusim, jak dalece je uroven mokryho vytreni bez vody realna.. Tak jen takhle tip na Dyson, nas ten rozdil ve vykonu fakt dost prekvapil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tmoris napsal:

Ozivuju vlakno, budu kupovat novy vysavac. Koukam na ty Miele C3, ale vypada to, ze to je obyc hubice bez kartace. Budu to pouzivat na 4kk, 3 pokoje koberec, kuchyn tvrda podlaha a chtel bych idealne aby ta podlaha v predsini / koupelnach / kuchyni byla vycistena na urovni mokreho vytreni.. Nebo je potreba na vytreni na mokro jiny pristroj / prip kybl a hadr? Radsi bych to sfouknul jednim pristrojem..

diky za tipy..

My máme complete C3 cat a dog, ta má  příslušenství včetně kartáče. Vysavači není co vytknout, jsme spokojeni, nebo spíš manželka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, busdriver napsal:

My mame cca pul roku tycovej bezdrat. Dyson V8, ten vykon je uplne jinde nez cokoliv dratovyho, co sme meli pred. Bere to kratky psi chlupy a i extra jemnej prach.. Na 4kk by asi nestacila baterka, ale koukal sem ze delaj i dratovej cinetic big ball, tak mozna zkus zkouknout nejaky recenze.. Nicmene kuchyn stejne pani bere i mopem nekdy. Netusim, jak dalece je uroven mokryho vytreni bez vody realna.. Tak jen takhle tip na Dyson, nas ten rozdil ve vykonu fakt dost prekvapil..

Dneska uz je dyson aku opravdu vykonejsi nez lecktery klasik vysavac do site. My poridili pred nedavnem V11 absolute a to je fakt normalne radost s tim luxovat, čapneš a jedes a ta sila je fakt supr, normalne to tepuje koberce, zidle atd. A vydrzi asi 50 min. Doporucuju fakt Dyson!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, tmoris napsal:


Rotacni kartac?

Tady ten kartáč je u toho.... 

https://shop.miele.cz/prislusenstvi-cistici-prostredky/prislusenstvi-pro-vysavace/prislusenstvi-k-vysavacum/podlahove-kartace-a-hubice/stb-305-3-turboteq-zid10455360

miele.png

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, tmoris napsal:

diky. ale vytirat predpokladam je potreba i nadale..? nebo to vezme tak, ze se lze na kybl s vodou / pripadne jiny pristroj uz vybodnout..?

Na vytírání má manželka totok, takže dle toho soudím že Miele vytírat neumí... 

https://www.datart.cz/Karcher-SC-2-Easy-Fix.html?gclid=Cj0KCQjwuJz3BRDTARIsAMg-HxXbdi14oejzhJuSovohYksAszHNFukWXQStPOu-al6dkpqTH79tmksaAsMqEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky právě řešíme vysavač, přičemž moje požadavky jsou, aby byl AKU a tyčový. Primárním účelem je vysávání chlupů po naší shibě, a to nejen z podlahy, ale i ze sedačky a tak.

Celkem logicky jsem se dostal k Dysonu (nejspíš V8), ale přecejen mi to připadá poměrně ranec za vysavač. Nemáte zkušenosti s koncepčně podobnými stroji jako např. ETA Supersonic nebo Concept VP6000, které vycházejí cenově líp?

Dále mě zaujal i Philips SpeedPro Aqua 3v1 díky možnosti vytírání, ovšem je otázka, zda to bude skutečně dobře fungovat...

Má tedy smysl spekulovat, nebo doporučujete koupit Dyson a neřešit?

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, filo!

Nemám energii to řešit, tak jsem po shlédnutí a přečtení recenzí nakonec objednal Dyson V8 Animal+ za 8700. Rozdíl oproti verzi Absolute, která stojí 11 je absence jednoho nástavce, který se dá koupit, to mě přesvědčilo. Tak uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted resim, jestli si udelat pred polozenim podlahy rozvody na centralni vysavac, nebo se na to vykaslat.

rodice central maji a nemuzou si to vynachvalit. me to ani po peti letech vubec neoslovilo. mame miele c1 a do garaze velky vysavac z lidlu... docela nam to tak staci, budoucnost vidim spise v robotickem vysavaci, nez v tom centralnim. investice do centralu je celkem velka a to uz mi prijde lepsi nejaky ten robot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak nám taky odešel vysavač. Elektrolux, zemřel mladej, asi v pěti letech.. Záložní dvacetiletá eta naštěstí funguje pořád, i přes mé hrubé zacházení. Na tomhle odešla elektronika, už jednou s tím byl v opravě a dál ho znova nehodlám oživovat. (tohle mě obecně na věcech sere, že jsou mechanicky ok a zabije je podělaná elektronika..grrr.)

Principielně - jestli klasiku s pytlíkama a šňůrou nebo bezsáčkový se šňůrou nebo jít s dobou = tyčový aku - v tom případě si asi připlatit za Dyson. Jde mi o to, jestli je tyčák skutečnou náhradou za klasiku..vysávám denně po dětech, ale spíš menší plochy, rozhodně neluxuju celý barák najednou. Už mě nebaví tahat těžkou krávu po schodech a furt ho přepojovat. Na druhou stranu se obávám čištění od prachu, ve videích je to všechno krásný, ale ten jemnej prach asi jen tak sám od sebe z nádobky nevypadne.. Na tom Dysonu (V8) bych taky uvítal víc režimů výkonu - nebo to stačí..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, lub napsal:

Dyson

Dyson V8 je silnější než klasickej vysavač. Měnší plochy než komplet barák najednou jsou ideální kvůli baterce, na ten vysokej výkon ubejvá fakt rychle, na většinu povrchů stačí ale ten slabší. Víc režimů netřeba. Jemnej prach z toho nějakej vypadne, ale třeba já to beru občas ven a profouknu to stlačeným vzduchem. Ale že bych se někdy všiml třeba úbytku výkonu kvůli zanešení, to zas ne. Máme ho asi 4 měsíce a vysáváme denně po čoklech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. No, mně šlo spíš o to, aby ten slabší výkon nebyl zbytečně silný (prach z žaluzií, pavučiny..). Přecejen klasický vysavač má víc stupňů. Ten elektrolux jsem využíval na střední výkon, víc bylo třeba jen výjimečně, jinak trhal koberec z podlahy. Jako devítka za baterkový vysavač je dost, ale asi do něj půjdu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si chtěl zjistit něco o principu těch cyklón.. jak to vlastně funguje.

Dobře popsáno je to tady https://www.provysavace.cz/spickove-cyklonove-vysavace-jak-funguji-x31331

Pokud chci tyčový aku vysavač, tak pro mě má smysl jedině ten dyson, i různa videa mě o tom přesvědčila. Takže se asi prásknu přes kapsu a udělám si radost...

Teď jsem si schválně od rodičů na test půčil etu 2in1, to je tedy hrozná srágora. Jen jsem chtěl vidět co to dovede a jak se to čistí. Děs, principielně mizerný systém odlučování nečistot v komoře, baterka ni-mh slaboučká.. Jediný co se mi na tom líbilo, je osvětlení na liště - ten bordel je skvěle vidět i pod postelí. To dyson nemá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...