Přejít na obsah

Vyber vysavace


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
V 17. 8. 2020 v 19:49, lub napsal:

 no jsem na to zvedavej.

Tak jaký jsou z té V8 dojmy:eek: ?

Jelikož starý aku odešel do věčných lovišť,tak chci něco pořídit.Stále tápu který,Rowenta RH9571WO Air Force Flex 760 - V8 nebo V11 ?

Achjo,to je dilema kujwa:rolleyes:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dojmy pozitivní.

Pro mě to byla zajímavá zkušenost, řekl bych přelomový moment :D, celý život s klasickým "poctivým" velkým vysavačem a najednou přejít na něco tak subtilního a "fórového". Nicméně to opravdu funguje perfektně, řekl bych, že díky motorovému kartáči v hubici toho vysaje víc než elektrolux co jsme měli. Práce s tím je super, stejně jako neustálá připravenost - takže spolu s velkým vysavačem šel z baráku i smeták i smetáček s lopatkou. Dalším plusem je snadné vysávání auta, parkuju před domem a musel jsem tahat prodlužku. Vysypávání nádobky je ok, akorát jemnému prachu se musí pomoci poklepáváním. Na filtru zatím žádné znečištění není vidět, a to vysávám v podstatě denně. Výdrž aku ani velikost nádobky pro mě není ve výsledku vůbec podstatný parametr, protože oboje bohatě dostačuje. Jediné, čeho se trochu obávám, je spojení těla vysavače a trubky - na jejímž konci je ne zrovna lehká hubice - spoj má trochu vůli a přitom je docela namáhanej, takže při manipulaci (vyndavání z držáku apod) si na to dávám bacha.

Každopádně - odlučování jemného prachu z proudu vzduchu funguje bezvadně a to byl pro mě hlavní důvod pro pořízení právě Dysonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, jedna dlouhodobá zkušenost. Máme V6 od 2014, kupovane v USA a tam to dostávalo zabrat, protože dům byl obrovský, teda měli jsme i na elektřinu, ale ten malej byl lepší na nízký koberce, velký se k nim přisál a zastavil se kartáč. I bez toho používaný denně až do teď. Nabíjení jak to vyjde, baterku nešetřím. A proč to píšu, za tu dobu absolutně bez problému, baterie pořad jak nová a vše funguje, jak má. Vůle v uchycení trubice byla od začátku a je pořad stejná, na nic vliv to nemá. Co pomůže je, když se čas od času sundá nádoba na smetí a vysavačem se poradně zaklepe o hranu popelnice, aby vypadal všechen prach. Klidně i silné, nic mu to neudělá 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Trochu to tu oživím.

Měli jsem Electolux, nějakej ten UltraOne nebo tak něco. Sloužil dobře, ale dosloužil. Pak jsem celkem neuváženě koupil Hoover a katastrofa, byť to mělo slušný hodnocení.

Takže skoro zánovní půjde z domu a znova už chci vybrat líp.

Co jsem zběžně koukal, vyšel mi rozumně tenhle :

https://www.mall.cz/sackove-klasicke-vysavace/miele-compact-c1-powerline

Díky za rady/potřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este k Miele, tusim African ma takyto vysavac. Mozno ma nejake reporty:)

O tycovom si nerozmyslal? Je super, ze ho mozes hocikedy vytiahnut, schovany za dverami. Inak poznatky taketo:

https://forum.chronomag.cz/topic/105824-vyber-vysavace/?do=findComment&comment=2547212

Mame opat Etu 

https://eshop.eta.sk/tycovy-vysavac-eta-moneto-aqua-plus-5449-90000-sivy-tyrkysovy-eta544990000/p544063/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey má ale pamatováka :D Máme několik let, ale jinou řadu kvůli pejskovi C3 Car a Dog. Nemá chybu, pracuje na jedničku a má vychytaný filtr s aktivním uhlím, takže vůbec nesmrdí ani při naplněném pytli. C1 neznám, ale myslím že Miele má vymazlený všechny modely.

https://shop.miele.cz/vysavace/sackove-podlahove-vysavace/complete-c3-cat-dog-powerline-sgef4-podlahovy-vysavac-ostruzinovy-zid10693600

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, African napsal:

Harwey má ale pamatováka :D Máme několik let, ale jinou řadu kvůli pejskovi C3 Car a Dog. Nemá chybu, pracuje na jedničku a má vychytaný filtr s aktivním uhlím, takže vůbec nesmrdí ani při naplněném pytli. C1 neznám, ale myslím že Miele má vymazlený všechny modely.

https://shop.miele.cz/vysavace/sackove-podlahove-vysavace/complete-c3-cat-dog-powerline-sgef4-podlahovy-vysavac-ostruzinovy-zid10693600

Dik. Asi pujdu do toho Miele. Model jeste zvazim, ale obecne   mi to prijde jako sazka na jistotu. A po zkusenostech s tim Hooverem uz se mi moc experimentovat nechce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, j.e.n.i.k.82 napsal:

Nejsou ty bateriové příliš těžké? A ty tyčové nepraktické, když je chceš použít třeba na úklid auta nebo hůře přístupných prostor či ve výšce? Zrovna nad něčím takovým také přemýšlím.

Doma máme 2x Miele S6000 z již nevyráběným výkonem 2 200W (Greta by z toho měla osypky) slouží asi 13 let doma v přízemí a v patře (no je to docela těžký krám, takže aby je nebylo potřeba přenášet) a z toho samého důvodu jsem koupil bateriový tyčový na rychlý úklid omezeného prostoru (třeba rozsypaná mouka v kuchyni).

Těžký není (má baterie LION), na vysávání v autě by se z něj dal vyloupnout vlastní vysavač s jakousi tou atrapou cyklonu, nicméně to co udělám starým sáčkovým vysavačem s pořádným výkonem za chvíli, trvá tímto šudlítkem hodinu a ještě ne tak dobře, podlahu vysává s pomocí rotačního kartáče a tam se výsledek jevil relativně uspokojivě, ale kdo to má čistit? Zbavit ten rotační kartáč namotaných vlasů je neskutečný opruz, při čistění cyklonu se mi nikdy nepodařilo to rozdělat bez vysypání alespoň části obsahu, navíc je tam jakýsi filtr, který se má vyprat a nechat uschnout, takže nakonec ten krám stojí v komoře a stejně to nepoužíváme.

Samozřejmě to může být v současné době hlavně s tím čistěním jinak, ale právě to čistění filtru a kartáče jsem si před koupí nevyzkoušel a na to bych se zaměřil, pokud chceš něco podobného koupit. Vysávat to bude relativně stějně mizerně jako každý současný vysavač s příkonem motoru cca 600W, protože něco se dá dohnat optimalizací turbíny a proudění uvnitř vysavače, ale fyzikální zákony platí ať se to Grétě a pitomcům v europarlamentu líbí nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame Miele C3. Jeden doma, ma asi 9-10 rokov. Druhy stary 2 roky, v kancelarii. Odporucam.

Doma mame este tycovy baterkovy Dyson, myslim V8. Funguje 8 rokov. Pravdou je, ze obstaravacia cena bola v tej dobe dost vysoka, netusim kolko stoja teraz. Bateria ma neustale vynikajucu vydrz a saci vykon je neuveritelny.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme Miele Triflex (tyčka na baterky), čištění v pohodě, v kartáči je drážka na nůžky tak je to rychlovka. Vysypání také. Auto vysaje, samozřejmě takový výkon jako klasický vysavač nemá, manipulace je také horší než jenom s hubicí. Na druhou stranu vysávám častěji, protože odpadl opruz s kabelem. Celkově můžu doporučit, když je na rychle přístupném místě, tak raději vysaji než vytahovat smetáček. Ta okamžitá dostupnost je za mě největší výhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojím aj svoju skúsenosť - https://www.alza.sk/rowenta-ro7690ea-silence-force-cyclonic-animal-care-d6127145.htm

Výborný bezvreckový vysávač, tichý a zároveň silný ťah. Má to filter ktorý podľa výrobcu treba meniť po roku, pokiaľ ho pri každom vysypaní nádoby človek vyfúka kompresorom a raz za pár mesiacov aj vyperie, nie je potreba ho meniť. 

Funguje už tretí rok a úplne bez problémov. K hubiciam sa neviem vyjadriť lebo používam vždy len tú hlavnú. 

Jediné čo by som vytkol je veľkosť rúčky, je zbytočne veľká a keď napr. vysávam auto, nezmestí sa všade takže čiastočná strata obratnosti, toho je ale asi jediné negatívum čo som postrehol. 

Keď vydrží aspoň 10 rokov tak mi nevadí ani cena :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...