Přejít na obsah

Vyber vysavace


Doporučené příspěvky

Taky mám Miele C3 (Allergy) cca 2 roky a naprostá spokojenost. U všech předchozích vysavačů jsem měl vždy problém, že se psí chlupy namotají na kolečka (vysavače i hubice) a člověk to musí furt čistit. U Miele tento problém nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 48 minutami, mAra_ napsal:

Nám odešel Electrolux minulý měsíc... A místo něj jsem vzal c2 powerline. 

Funguje, žena si nestěžuju, za mě dobrá volba.

Tenhle: https://www.mall.cz/sackove-klasicke-vysavace/miele-complete-c2-powerline

Ten si jdu dnes či zítra vyzvednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann presne tenhle mame doma. Proti Eluxu to je trochu jine - prijde mi, ze je takovy jako tvrdsi pri jezdeni (jen zvyk). A kde jsem na Eluxu mel sani na max, tak tady jsem to dal na pulku - a prijde mi, ze to saje stejne. Kdyz C2 ohulis na max, tak uz je docela slyset. Ale to si nedokazu predstavit, co bys s tim mel jako vysavat... To je pak schopne vcucnout cely koberec :D 

A navijeni hadice gunguje perfektne!

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 4. 11. 2021 v 13:24, mAra_ napsal:

Nám odešel Electrolux minulý měsíc... A místo něj jsem vzal c2 powerline. 

Funguje, žena si nestěžuju, za mě dobrá volba.

Tak jeste jednou, konecne je doma a velka spokojenost. Teda zena je spokojena, tim padem jsem spokojenej i ja. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 21 minutami, Ondraj napsal:

Taky jsem měl stejný jako ty a už 3 roky nahrazeno Miele Blizzard CX1 a zatím naprostá spokojenost.

Proč jsi měnil, taky umřel? Já vidím problém v elektrickém kabelu, když za něj různě tahám tak vysavač naskakuje. Pokud půjde opravit za nějaký slušný peníz, třeba pouze vymění ten kabel, tak není důvod kupovat jiný, protože jak jsem psal s vysavačem jsme naprosto spokojený. Navíc máme doma psa i kočku, a tento model to zvládá všechno opravdu bravurně. Ještě tam je možná pětiletá záruka, ale tim si nejsem jistý jestli jsem ho tenkrát registroval, má mě kontaktovat servis.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, warann napsal:

@African To nezní dobře. My teda na podzim aspoň chytli akci na 5 letou záruku. Ale i tak by člověk čekal (naivně?), že to vydrží dýl.

Zažívám podobné zklamání, jako když se mi v IWC uvolnil po dvou měsících nošení ciferník :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warannmy máme C3 už přes 6 let a naprosto bezproblémový a pohodlný provoz. Používání 1-2x týdně (a doma máme kočku). Poslední 3 roky ho používají i děti a ty se k němu rozhodně šetrně nechovají. Jediné co jsme řešili, tak mi těsně po 2 letech nějak blbě spadla týč a práskl tam posunovací mechanismus a když jsme chtěli koupit novou, tak nám ji vyměnili zdarma. A žena tvrdí, že zatím nejlepší vysavač co měla (před tím vždy AEG nebo electrolux)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, African napsal:

Proč jsi měnil, taky umřel? Já vidím problém v elektrickém kabelu, když za něj různě tahám tak vysavač naskakuje. Pokud půjde opravit za nějaký slušný peníz, třeba pouze vymění ten kabel, tak není důvod kupovat jiný, protože jak jsem psal s vysavačem jsme naprosto spokojený. Navíc máme doma psa i kočku, a tento model to zvládá všechno opravdu bravurně. Ještě tam je možná pětiletá záruka, ale tim si nejsem jistý jestli jsem ho tenkrát registroval, má mě kontaktovat servis.

Nebyl jsem s ním celkově spokojený, pořád ale funguje. Filtry, malý obsah, pak začal i nějak smrdět. V CX1 se vysype nádoba, výplachne filtr pod vodou a hotovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, nickolas napsal:

Posrat se muze vsechno 🤷‍♀️

Nemělo by u těchto značek, ale stane se. Aspoň poznám jejích kvalitu servisu, protože za mě by to mělo být top jednání. Už mi poslali e-mail, že mě bude kontaktovat technik, budu průběžně informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na servis Miele nemůžu nadávat. Řešili jsme u myčky po záruce, posrala se celá elektronika a technik pak říkal, že to bude řešeno v rámci záruky, že oni si za kvalitou stojí a tohle se nemělo rozbít. Měl s sebou ještě nové náhradní čerpadlo, tak tam i to vyměnil. 

Upraveno uživatelem Ondraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...