Přejít na obsah

Bronzovky Elton PS 2- DayDate


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Vzdyt jsem rikal, ze se to hybne... Dalo se cekat, ze to pujde timto smerem. Uz se tesim, co presne podnik "je to sice pozdeji, ale o to to mate drazsi" vymysleli.

 

 To mi připomíná bývalého kolegu, který říkal: "mám ho krátkýho, ale zato tenkýho" :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Trochu jsem to pomlel v hlavě, podtrhl a sečetl, vychladl  a skončil jsem s čistou hlavou  takhle:

 

Současná kalkulace na verzi CLASSIC od Eltonu  je  33711 korun oproti původní (již zdražené) 21465.

 

Já sám do nich za tuhle cenu nepůjdu, zdály se mi předražené už za těch dvacet a tohle už mi fakt vadí. To neznamená, že limitku nemohu zkusit pro ostatní  dotáhnout- problém je v tom, že celý cyklus vypadá zhruba takto: Fáze 1) Elton navýší cenu, fáze 2) někdo je bude chtít a někdo ne- odstoupí a lidi se budou měnit, fáze 3)pár měsíců to budu doplňovat do počtu kusů, abychom měli tolik lidí, na kolik je vykalkulovaná cena a rozpočítané náklady, fáze 4) pošlu Eltonu nový seznam účastníků, nastane zase ticho po pěšině, fáze 5) sdělí nám že je to moc dlouho a mezitím museli vyměnit uklízečku, což povede k navýšení ceny na 45 tisíc(tj. nová fáze 1). Načež pár lidí odstoupí (nová fáze 2...) ........ atd.

 

Nebo- po již uskutečněné poradě s Valjouxem - předám výrobu pouzder a technické řešení do jeho rukou, protože po tom, co už zvládl, mám jistotu že tohle dá v pohodě, vrátíme se cenově do reality a jediné, o co přijdem, je ta Eltonská radost (v hodnotě cca patnáct a více papírů), která už mi vážně asi chybět nebude (ale Vy to můžete cítit jinak-co já vím ?). Hodinky se budou muset jmenovat jinak, tipy bych měl (možná založím vlastní značku, za tu srandu by mi to stálo, fakt jsem o tom začal uvažovat). S ciferníky si asi hravě poradí Dorian, který má tisk zmáknutý už dlouho... Osobně jsem pro tuhle variantu. 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to čur..

 

Budu napjaté sledovat ?vývoj vlastní značky? a jak bude nějaký závěr dovolím si přidat se.

Joe

 

Ps: jo a navrhuji název nove značky, či typu ?Chornobundus?

Upraveno uživatelem Joe75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je od ELTONU krásný dárek k mým dnešním 70 narozeninám a jen utvrdil  mé rozhodnutí s hodinkama přestat.

 

Poslední sběratelský přírustek sežeru , definitivně končím a zahajuji totální výprodej !!!!!

 

Mějte se fajn .  

 

Jirka.

post-39067-0-13599500-1569740510_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl kluci, po očku to tu sleduju, ale 34k je dobrá palba za malý PSII. Jsem o to víc rád, že se podařilo dotáhnout do úspěšného vydání aspoň jedny bronzový PSII

 

Seniorovi přeju všechno nejlepší ke krásnému jubileu. Pokud si to s výprodejem nerozmyslí, budou tu k mání nádherný věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako cekal jsem podstatne zdrazeni i o desitky procent, ale ze to namalujou pres 30 a poslou zrovna Straspolovi je krasny dukaz jejich pohrdaveho postoje k zakaznikum. Za me ani h.... Pokud se do toho pusti Vlada, pocitejte se mnou, igeny od nej nosim denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...