Přejít na obsah

Bronzovky Elton PS 2- DayDate


Doporučené příspěvky

Jsem pro zveřejnění původních seznamů, znovupotvrzení všech stávajících, nastoupení nových a hlavně zaplacení zálohy. Tu navrhuju jako nevratnou pro případy, že někdo naskočí a za měsíc změní názor. Takto bychom mohli Strášovi zkrátit nepříjemnou práci se seznamy, potvrzováním, změnám a nakonec vymáháním financí. Samozřejmě tím nikoho přímo neosočuju, jsme přeci forum gentlemanů. Byla by to taková pojistka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro zveřejnění původních seznamů, znovupotvrzení všech stávajících, nastoupení nových a hlavně zaplacení zálohy. Tu navrhuju jako nevratnou pro případy, že někdo naskočí a za měsíc změní názor. Takto bychom mohli Strášovi zkrátit nepříjemnou práci se seznamy, potvrzováním, změnám a nakonec vymáháním financí. Samozřejmě tím nikoho přímo neosočuju, jsme přeci forum gentlemanů. Byla by to taková pojistka.

 Souhlasím, ale zálohu už jsme platili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Souhlasím, ale zálohu už jsme platili.

No to sice ano, ale to bylo jen na strojky (teda pokud mě paměť neklame). Myslím zálohu na zbytek díla. Kupříkladu celková cena včetně strojku bude 15.000 Kč. Zálohu bych stanovil na 50 % předpokládané ceny hotového díla. Tím je neodiskutovatelné rozhodnutí člena limitky se zúčastnit. V případě, že chce "vycouvat" si sám musí najít investora, který za něho naskočí a zaplatí jemu zálohu. Stráša se pouze dozví, že jeden člen limitky se vyměnil za jiného a že si finance mezi sebou srovnali. Finance v limitce zůstanou nezměněné, žádná další práce navrch, žádná změna počtů v limitce. Stráša a subdodavatelé na něco udělají rozpočet, pak se pozmění seznam a některé náklady se nakonec musí rozpočítat mezi menší počet účastníků. Takhle by to bylo čisté. Samozřejmě je to návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přátelé, máme vhled do celkové situace, které se zdá být velmi příznivá.

Aktuálně sháním ciferníky- prostě placky na které budeme tisknout- a potřebuju nahromadit armovací kroužky na PS2.1 - ne Humberta- které umyjeme a budeme znovu potiskovat. Pokud se Vám nějaké válí doma, prosím, dodejte, už jich taky pár mám.  Ručky jsou pořešené, dýnko bych viděl jako na PS2, s jednoduchým čísklováním jak jsme už zvyklí, PVD povlaky se zvládnou, skla jsou na cestě. Pokud počítám s malou rezervou, kdyby se něco ,,nepovedlo", cena hodinek se vším všudy by se měla vejít do 15 tisíc. Nejdřív pojedou Classic a hned vzápětí Snajper. Aktuality budu dávat průběžně, je na čase vybrat zálohu na materiály a práce, navrhuji 8000 korun na kus. 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, číslo účtu je stále stejné, toto 342104002/5500 

 

Pokud jste našli armováky, je to super, hoďte mi informaci do SZ a pošlu Vám adresu, kam s nimi.

 

Pořád sháním zdroj ciferníků- máte-li tip, sem s ním.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...