Přejít na obsah

Bronzovky Elton PS 2- DayDate


Doporučené příspěvky

Pro uklidnění co bude na cifru nevím. Zato vím že prototyp je hotov. Materiál nakoupený, ciferníky ta placka ve výrobě, skla čekám na fakturu a korunky na cestě. Popis a PVD povrch dohodnutý. Nato že to řeším od 29 září se to trochu hnulo. Bych řekl. Ale teď to určitě na měsíc zamrzne. Ono třeba zabalení a odeslání skel z Německa trvá 21 dní. A ciferníky jsou dohodnutý na 20 listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrh mi napsal zkušený latiník. Je to slovní spojení ,,čas vzdoru". Už mi dělal víc latinských hříček , je to dobrý hudebník, dělá autentickou interpretaci a v latině se hrabe pořád. Translatery neberu vážně. 

 

Rovné logo je skutečně určené na Snajperky, verzi Classic by lépe slušelo to bochánkové.  Ale diskusi se nebráním. 

 

Jak jsem psal, font písma je ještě ve vývoji, chtěl bych něco prostějšího, jednoduššího...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrh mi napsal zkušený latiník. Je to slovní spojení ,,čas vzdoru". Už mi dělal víc latinských hříček , je to dobrý hudebník, dělá autentickou interpretaci a v latině se hrabe pořád. Translatery neberu vážně.

 

Rovné logo je skutečně určené na Snajperky, verzi Classic by lépe slušelo to bochánkové. Ale diskusi se nebráním.

 

Jak jsem psal, font písma je ještě ve vývoji, chtěl bych něco prostějšího, jednoduššího...

Díky za vysvětlení.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji několika kolegům za poslané armováky.

 

Děkuji pánům Klasik 51, Kerob, Mari, Bullit, Dadasmid, Ouškavl, Zbuddy za zaslání záloh.

 

Účastníci LE CLASSIC, zaplaťte prosím zálohu ve výši 8000  Kč na ú.č.  342104002/5500

 

Prosím, pohledejte armováky a pište mi SZ , kdo našel !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...