Jump to content

Bronzovky Elton PS 2- DayDate

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Další pokus. Vystředěno. Zmenšeno. Teď trefit správný den na správnou díru a správně detailně rozestoupit dny. Nedokázal jsem si představit, jak veliký je to problém. Ale to už jsou prkotiny- je jasné

ten druhý jazyk ve slovenštině není blbý nápad. Ale asi už je pozdě, co?

Vidím, že to bude cesta a dost mě mrzí, že jsem neotočil kormidlem o rok dřív. Už dlouho jsem si tuhle myšlenku dusil uvnitř a poté co prošla ven cítím fakt úlevu. Tak tedy půjdeme tímto směrem.

Páni, už si ani nepamatuju, jestli jsem zaplatil zálohu, něco mi říká, že jo, tak sorry, jestli nejsem členem klubu, ale fakt nechcete udělat ten ciferník jen černej bez indexů a loga, jen s bílým okýnkem s date day - na těch fotkách to vypadá skvěle, s velkým odstupem nejlíp ze všech ostatních pokusů. Má to jasnou orientaci, garážový šarm, tah na bránu, odlišení od originálu, krásně vyniká pomerančová plasticita :D , prostě všechno, co očekávám od bomba limitky. Nějak mám pocit , že jste se zasekli na nepodstatných, ba nadbytečných detailech - mérkněte na to z nadhledu - oprostěte se - typografie cifru není potřeba, luneta je stejně neotáčivá a pro zoufalce, co musí přijít přesně do práce k orientaci víc, než dostatečná ...... logo je trapně komerční ...... lumi márkry jsou pro nedospělý skautíky ...... :D :D :D doufám, že jsem po letech pomohl...

Edited by cigi

Jako, kdybyste byli frajeři.... jak, že jste .... všechno bych zahodil a nechal otáčet ten čistej ciferník s okýmkem nad pevným datovým věncem ...... asi by to nešlo nařídit, ale koho, kdo má čas na hodinky, to ve skutečnosti zajímá ?

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mrzí mě, jak se to táhne, cesta je fakt trnitá.

V této chvíli jsou nastříkané ciferníky u tiskaře, který zaručeně zvládá zvládá tamponový tisk (prošel jsem pár slepých uliček, většinou spousta keců a pak skutek utek). Čekám na zkompletované pouzdro, které mu dovezu, aby si poměřil v reálu vzdálenost indexů od armováku. Pak tisk. 

Strášo, nikdo by to neudelal lepe nez ty,tak se tim netrap a raduj se z dalsich kroku kupredu 👍