Přejít na obsah

Citizen Promaster NY0040


Opiss

Doporučené příspěvky

Vedlejsi vlakno...?

.

Na Orient jsem taky koukal, možná zkusím, Amfibie jsou pro mne z ideologického hlediska nezkousnutelné. :-) Takže teď hodně čerpám inspiraci tady. v podstatě teď váhám mezi https://www.helveti.cz/citizen-nh8389-88le a https://www.helveti.cz/citizen-promaster-automatic-diver-ny0040-17le . Radši bych asi hodinky na tahu, ale Fugu se mi líbí hodně...

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 487
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Netreba volat, usetrim ti vydaje za telefon.

 

V linku co jsi uvadel je dole komentar, ze je dalsi nerezovy naramek v baleni. Tedy tento link: https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Promaster/Citizen-Promaster

Cena 6241 Kc.

 

Maji jeste verzi pouze na gume za cenu 6080 Kc, link zde: https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Promaster/Citizen-Promaster-Marine-27898

 

Ted uz to mas naservirovane na zlatem podnose az pod nos. Fakturu za poradenske sluzby mam poslat kam? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak to jsem přehlédl díky! Ještě si ale chvilku počkám zdali se jich tu nebude chtít někdo zbavit ...až je budu mít tak se pochlubím bude to stačit namísto faktury?

tiež som kupoval na timestore, ale sk.. Vsetko v poho krabička s gumou aj kovovym ťahom Upraveno uživatelem Romcotaurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chvíli jsem uvažoval, že bych své ny0040-9w (full lume verze) prodal, protože jsem zakoupil další citizeny. Držím se totiž zásady: od jedné firmy jen jedny hodinky. Ale poté, co jsem zjistil, že se jejich cena za určitou dobu může i zdvojnásobit, zůstanou doma.  :clap: Ale mimo to je mám hodně rád, dělají mi cca +3s/den. Kam se hrabou švýcaři. 

(až na konci videa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjišťoval, jak je to s tím tahem - na timestore je v nabídce ta verze stahem i gumou, o které se tu mluvilo. Helveti říká, že to dodat neumí, že v oficiální nabídce pro český trh to není. Tedy že timestore je neoficiální prodejce. To by mi nijak nevadilo, ale prohlížel jsem si ty fotky na timestore a  ten tah je dost mizerně provedenej - na dílkách je opravdu hodně vidět, že nejsou plný, ale je to skládanej plech. Nevím, jestli to jen vytahuje ta fotka, nebo jeto fakt tak mizerný, ale od Citizen na takovou  "kvalitu" nejsem zvyklý. Je to opravdu originální balení. Kdo ho máte, jak ten tah vypadá? 

 

Helveti dokáže prý objednat ten origo tah samostatně, za nějakých cca 18 stovek, ale když to vidím, tak si říkám, jestli to má vůbec cenu. Existuje ještě nějaká jiná alternativa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel modrou verzi hodinek i s tahem. Musis to vzit optikou toho, ze celkove to jsou hodinky za 6k, takze nemuzes cekat tah podobny jak treba na Wardech za 20k.

 

S tahem jsem problem nemel. Mel ve spone i sikovne udelanou mikroregulaci. Neprislo mi to o nic vetsi chrastitko nez na zakladnich Seiko.

 

Caviat to that: ja ale zas nejsem na tyhle veci nejakej detailista... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bral eBay, kdy ten puvodne objednany (Canada) nedorazil a po otevreni sporu a naslednem vraceni castky mam nakonec ten druhej s asi mene kvalitni sponou, dilky jinak fajn -plne....

Zde zpetne se psalo...

 

Nyni temer denne tedy takto...

 

post-46138-0-62793200-1581580323_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, beru že cena hodinek odpovídá jednoduchýmu plechovýmu tahu, ale dva litry mi za něj nepřijdou zrovna adekvátní cena. Přitom jsem měl citizeny za bratru 5500 korun i s tahem a ten mi nepřišel nijak špatnej. Asi to moc řeším, zdá se... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval zde na fóru své ny0040, byla u toho originál černá guma a (pravděpodobně) originál tah, který vypadá dost smutně. Já citizeny nosím na tahu a teď jsem ještě přikoupil na léto za pár kč zelenožlutou gumu.

post-16985-0-94611600-1581589702_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval zde na fóru své ny0040, byla u toho originál černá guma a (pravděpodobně) originál tah, který vypadá dost smutně. Já citizeny nosím na tahu a teď jsem ještě přikoupil na léto za pár kč zelenožlutou gumu.

 

Jo, tohle je ono. Plechove koncovky maji i jini hraci. Jak jsem rikal, tah neni zadna hitparada, ale v dane cenove hladine mi to zas neprislo uplne pruser. Ale jak rikam, kazdy ma jina kriteria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...