Přejít na obsah

Citizen Promaster NY0040


Opiss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 26. 5. 2020 v 8:18, AndyAaron napsal:

Safir mi az tak zasadne nechybi, ale byl by fajn. Ad ten lepsi strojek, to jsem si taky rikal. U starych NY0040 to chapu, ale u Fugu a novejsich mohli dat uz lepsi strojek. Nu coz.

Právě safír by tu byl žádoucí. Tak jedině aftermarket. No a o 9015 se shodneme. Bohužel do pouzdra NY0040 se nevejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kempo007 napsal:

Právě safír by tu byl žádoucí. Tak jedině aftermarket. No a o 9015 se shodneme. Bohužel do pouzdra NY0040 se nevejde. 

Suhlasim s kempo007 - osuchane-oskrabane hodinky s krasne cistim zafirom su uplne perfektne! A na to by boli NY0040 so zafirom ako stvorene ...

Upraveno uživatelem pauliej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, muzete dat odkaz na nejakej asijskej obchod, kde ta cena zasadne odlisna? Nedari se mi uplne nic najit ...

ja som kupoval tu, ale ako vravim bola to asijska limitka a zlava na nakup 25% a dohoda o cene :)
preclili mi to v UK, a DPD UK si zapocitalo pekny poplatok za vybavenie deklaracie ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 5 hodinami, pauliej napsal:

Tak tie v strede su velmi v poriadku 🙂 👍 Chcel by som sa opytat, ci nahodou neviete, kde by sa dala kupit original vlozka lunety do NY0040 a kolko by cca stala? Najlepsie niekde v EU. Dakujem

 

Zkusil bych Goldtime - autorizovaný servis 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že Citizen udělal další asijskou limitku "ala FUGU" - NY0011. Zvětšili tělo z 42mm na 44mm a upgradovali sklo na safír. Strojek je pořád Miyota 8203. Z tiskové zprávy je pro mne zajímavé, že NY0040 začali vyrábět v roce 1989 (myslel jsem si, že to bylo až 1996/97) a oficiálně potvrdili "historku" s italským námořnictvem (Marina Militare).

Tisková zpráva Citizen

NY011_series_02.jpg

Upraveno uživatelem Dave_S
překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2020 v 11:07, pauliej napsal:

Tak tie v strede su velmi v poriadku 🙂 👍 Chcel by som sa opytat, ci nahodou neviete, kde by sa dala kupit original vlozka lunety do NY0040 a kolko by cca stala? Najlepsie niekde v EU. Dakujem

 

No, napadlo mne změřit vnitřní a vnější průměr a juknout se jestli by nepasovala z aftermarket SKX. U BN0150 to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2020 v 22:05, Dave_S napsal:

Vypadá to, že Citizen udělal další asijskou limitku "ala FUGU" - NY0011. Zvětšili tělo z 42mm na 44mm a upgradovali sklo na safír. Strojek je pořád Miyota 8203. Z tiskové zprávy je pro mne zajímavé, že NY0040 začali vyrábět v roce 1989 (myslel jsem si, že to bylo až 1996/97) a oficiálně potvrdili "historku" s italským námořnictvem (Marina Militare).

Tisková zpráva Citizen

NY011_series_02.jpg

Jj, paráda, je to posun vpřed. Teď už jen keramickou lunetu + 9015 a máme tu variaci na Prospex?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tedy, četl jsem, že jsou menší, než vypadají, ale překvapilo mě, že až TAK ... pocitově ještě menší než bambina. Moc se mi líbí, skvěle sedí na ruce, kontrast indexy/ciferník perfektní, stejně jako luneta, za světla čitelnost bez problémů, ale v šeru a hlavně v noci už ciferník mému oku skoro splývá, hlavně při pohledu uprostřed spánku. Aspoň vím, že se blíží optik. Mám je od včera, tak uvažuju, co s nimi ... :)

P1.JPG

P2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...