Přejít na obsah

Citizen Promaster NY0040


Opiss

Doporučené příspěvky

Slintal jsem na ne parkrat na forum bazaru  , jelikoz jsem premyslel take o SKXkach a na Citizen tu byla dost chvala tak jsem drapl nove. Na Timestoru za velmi peknou cenu 4500Kc , zpracovani opravdu pekne , luneta parada , gumovy remen na muj vkus az moc tuhy. Bonus v podobe plastove potapecske lahve potesil :) zatim za ty prachy maximalni spokojenost ... 

118006116_391689378470083_8015744451139003659_n.jpg

118197479_341425620570412_8809355397848734053_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 487
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta presnost a hlavne denni stabilita u uplne novych nezabehlych lowbudget hodinek me naprosto udivuje , aktualne jsou moje nejpresnejsi hodinky , ale hlavne nejstabilnejsi denni chod a to ani vlastne neresim jak je na noc odlozim . Tyhle hodinky fakt udelaji radost a obri sluzbu za pakatel. 

7FB6C450-6BA1-4CC7-B05B-3CAC98DBC23F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád se podělím se svými týdenními zkušenostmi s Promastery.

Neb jsem již po roce vycepován smyslem pro detail, konstatuji bezvadnost hodinek po všech estetických stránkách. Tedy až na tah, který šel pryč ihned po rozbalení krabice. Ten se nedá využít po estetické ani po praktické stránce. Našel jsem dobrou alternativu pro potápky - canvas Morellato v barvách lunety. Když potápky, tak "řemen" do vody. 

První dojem stran velikosti pouzdra byl stejný, jako u kolegů - jsou moc malé! Ale kdepak! Mají jen tak "poskládaný" cifr, že vypadají malé. Je to o zvyku.

Dýnko hodinek je z lepšího materiálu, než u Orientů Mako nebo u Citizen Eco-Drive - což jsou kusy na zhruba stejné cenové úrovni.

Naprostá fascinace se konala po změření přesnosti. Jsem na cca 0,28 vteřiny denně do plusu, což je neměřitelný údaj. V tomto ohledu mohou o násobky dražší konkurenti tiše závidět a přemýšlet, jestli nejsou náhodou moc drazí 🙂 Lumi je moc dobrá. Není fér ji porovnat s Béčkama, nebo s GS, ale je naprosto dostačující a vydrží "značit" obrysy cifru celou noc.

Podtrženo sečteno otevřu úvahu nad tím, proč jsou některé hodinky takto "levné" a ty druhé "mnohem dražší", když ty marketingově silnější značky nenabízejí vůbec nic navíc. 

Citizen Promaster je super volba! 😎

IMG_20200829_112631.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tak brouzdam, ctu a najednou... - ani nevime co mame za zazrak, zatajili nam existenci solaru...

cituji z watchreviewblog... (tady google preklad)
"...a 60-click unidirectional rotation, which allows for easy adjustment for most purposes.Like all Citizen watches, the NY0040 has a solar-powered movement, with almost 100 hours of reserve power when fully charged. However, there’s no charge indicator like you’ll find on some Citizens. But after wearing it regularly for a few weeks, you’re virtually guaranteed to have a complete charge.The NY0040 is water-resistant to 200 mete..."

Jako jiste, papir a internet snesou vse ale proc toto nekdo dela?  nebo sem v anglictine mne cizi nepochopil nejaky humor ?

_____073709.jpg.9dd662a879e660cf0bd240ad869c2e96.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tych blbosti tam ma viacej. Ze by daky vtip/1.April?

The Mako II’s movement is a Caliber F6922. Because I generally review automatic watches, I should point out that this movement is hand-wound. The power reserve is 40 hours, so it’s not like you have to wind it constantly. The best thing to do is wind it every morning so you don’t forget.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  V 28. 4. 2019 v 22:28, akai napsal:

Mnel jsem stejnej napad a misto HAKA bracelet... -kterej je poctivy a dobre se nosi chci zkusit verzi curved./

...cekam tedy na verzi horni...  -to mas neco takoveho nebo original?

V 29. 4. 2019 v 17:07, korbos napsal:

 

Je to ten spodní tah. Koncovky jsem musel trochu ohnout, aby pasovaly, samotný tah je za tu cenu dobrý a spona působí hodně laciným dojmem. Ta je asi nejslabší bodem toho tahu, nicméně za tu cenu to není špatné. Časem asi sponu vyměním, za něco lepšího.

 

Tak jsem konecne bracelet dotahl dokonce. Bohuzel to nebylo jen objednat / nasadit . Dorazila totiz verze s plechovou sponou... 
Dockal jsem se, a nyni tedy plna spokojenost, nebylo to spatne, ale stale takova nespokojenost pro rozdilnost materialu/provedeni.
Bral jsem toto a jak koukam ted tak po cca. pul roce cenu navysil. Vymena snadna.

1.jpg.80ffb902371f6cb645d74e010550816e.jpg

2.jpg.3fa50c4d6b2ba678ef392ccdd6b0946d.jpg

3.jpg.c48af26a68d705268a159a56b3e4e1dd.jpg

4.jpg.282bd3a1084029b064623e364f8d8699.jpg

5.jpg.9b74249b797968df3baa87b500250500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 4 minutami, Kamil.K napsal:

S**e mě to, mám dvoje Seika želvy, čtyřkový Monstra a u všech zalícování OK,... zkusím první Promastery a tohle.

Ach jo. Vrátil bych a koupil jiný. Je to pech. Mám je a pochvaluji si právě tu přesnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...