Přejít na obsah

Citizen Promaster NY0040


Opiss

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 480
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Navazu na vedlejsi... -jsem tem svym otloukankum taky dopral vymenu, zmeneno mam uz delsi cas a nadseny jsem porad.
Dost jsem uvazoval zda to ma cenu do vic nez 20let ojetych, vzhledem k cene  zvitezila chut to zkusit a jsem za to rad. 

před 1 hodinou, lub napsal:

... sklo jsem kupoval tady a měnil mi ho místní hodinář. na mako jsem si sklo měnil sám, ale podruhé se mi do toho bez pořádného vybavení nechtělo.

Ja koupil takto

AR.thumb.png.4ac583f99213c61b044ec650277dbdf1.png

...bez vybaveni jsem to taky nemenil sam.

r.thumb.jpg.6b5d0794c8a407096ea8b19e2d49485f.jpg

a.thumb.jpg.779a8bc3ac0a7772e7971ee5f90f0a9f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

junaci, nemate ich niekto v okoli Ziliny? chcel by som ich omrknut a vyskusat, teda hlavne dat na ruku. 

nasiel som tento set - Citizen NY0040-17LEM gift set Promaster Automatic Diver 200m za 237 € k prodeji od Trusted Seller na Chrono24 - za celkom zaujimavu cenu. co vy na to?  

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna skor odradzuje ten mineral.

je mozne, ze vezmem iba verziu na gume, tu som nasiel na cca 170 EUR - Citizen NY0040-17LE za 170 € k prodeji od Trusted Seller na Chrono24

a kombo za necelych 250 EUR s platbou cez ucet - Citizen Promaster NY0040-17LEM Set | Lucas Divestore.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když na gumě, tak na timestore.sk mají za 157.50 EUR.. 

Ten tah je fakt bída, funkčně možná bude OK, ale vzhledově je to děsná plechařina a kazí to jinak solidně zpracované hodinky.

Minerál je mírně pod úrovní lunety, takže to není taková hrůza, případně safír na Ali je kolem 800 CZK...

Screenshot_20220604_092037_com.opera.browser_edit_2604610866305168.thumb.jpg.7ba845d4c77b55a4a4b236535af972d4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval som ich cca pred 3 tyzdnami cez timestore za 190 Eur a som nadseny. Seiko SKX som mal 3 krat, raz cierne a 2 krat pepsiny a musim povedat ze citizeny su top. Luneta, indexy, vsetko sedi ako ma, strojcek ma hacking, manualny natah, lumi je tiez super. proste super tooly, za tu cenu neni o com. Dokonca ludia v mojom okoli mi ich chvalia, kolegovia, kamarati, dokonca zmrzlinar sa ma pyta…to mas citizeny?😁 ked vsetkych obsluzil, dosiel si ku mne sadnut a kecali sme o hodinkach..ked mam na sebe Breitlingy, nikto si ich nevsimne🤣 no proste za tu cenu top hodinky a neskutocne dobre vyzeraju na kozenom nato remienku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, filo-boxer napsal:
Jsou to fajn kukačky a ani ten kovový tah mě neuráží. Sice plechařina, ale k hodinkám sedí, má extenzi a dobře se ovládá. 
 

Plne súhlasím
cbbf4718393ba7ad498ec0b429977a13.jpg

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 6. 2022 v 17:12, lukassko2 napsal:

kupoval som ich cca pred 3 tyzdnami cez timestore za 190 Eur a som nadseny. Seiko SKX som mal 3 krat, raz cierne a 2 krat pepsiny a musim povedat ze citizeny su top. Luneta, indexy, vsetko sedi ako ma, strojcek ma hacking, manualny natah, lumi je tiez super. proste super tooly, za tu cenu neni o com. Dokonca ludia v mojom okoli mi ich chvalia, kolegovia, kamarati, dokonca zmrzlinar sa ma pyta…to mas citizeny?😁 ked vsetkych obsluzil, dosiel si ku mne sadnut a kecali sme o hodinkach..ked mam na sebe Breitlingy, nikto si ich nevsimne🤣 no proste za tu cenu top hodinky a neskutocne dobre vyzeraju na kozenom nato remienku

Jenom pro upřesnění, hacking mají některé modely co mají lepší strojek. Myslím, že to jsou ty černé ciferníky. Pepsiny ho určitě nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...