Přejít na obsah

Přesnost F6922 (Mako 2, Ray 2)


pidi

Doporučené příspěvky

Koupit první hodinky mi trvalo přes dva roky, nakonec jsem pořídil Orient Ray II s novým kalibrem F69-22

 

AA02-000-M T

AA02-C8-A CA (S8)

Za první tři dny nasbíraly celkem +1s, za týden přeběhly do -3s, tak jsem se smířil a přeřídil je o dvě vteřiny dopředu a nyní po necelých dvou týdnech jsou vteřinu napřed.

 

To by znamená že se bez problémů vejdu do +-1s/den  

 

Na "entry level" kalibr mi to přijde hodně dobré.

Zajímalo by mne jestli jdou tak přesně všechny, nebo jsem jenom zase jednou měl víc štěstí než rozumu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj gratuluju, nahď nejaké fotky :) Ješště bych pár týdnů počkal ty hodnoty se po větším zaběhnutí můžou měnit, ale taky nemusí :) Já měl do nedávna první Raye a přesnost kalibru 46943 byla nakonec + 5sec/den, což je na tak levné potápky super. Přesnost bude kus od kusu jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Já jsem si koupil nedávno Mako 3 a jdou mi +4s za den. Zdá se, že ten strojek je opravdu povedený, nebo Japončíci ho umí pěkně ve výrobě vyladit. Když to srovnám s tím Seiko strojkem co se dává do "pětek" (nemohu si vzpomnět na číslo)....Ty Seikové občas nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Zdar, přisaju se na toto téma, třeba sem vstoupí někdo kdo bude vědět

 

na Seiko fóru se kalibry docela diskutovaly, a tady to nemůžu najít, koupil jsem si Tristary SAB0C006B

a zajímalo by mne, co je uvnitř, zejména protože nemají průhled na strojek 

 

dík

 

post-65844-0-94457700-1560348158_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...