Přejít na obsah

co vše lze lít do UV čističky?


Doporučené příspěvky

Dá se říci že ji používám profesionálně a opravdu nevidím jeden důvod dávat do ní benzín.

Stačí Chronor  a nebo při menším zněčištění což jsou věci , které běžně čístíme stačí více teplá voda a kvalitní saponát ( jako Jar)

Jen poprosím všechny , kteří mají tendence strkat do US čističky komplet neodstrojené hodinky JAKÉKOLIV VODOTĚSNOSTI, aby se hluboce zamysleli nad tím vlněním a kmity a třeba zjistí, že by to jeho hodinkám nemuselo VŮBEC UDĚLAT DOBŘE.

 

Někdy tady nevím, jestli někdo myslí ty otázky vážně a nebo si jen dělá srandu.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono po samotném Chronoru na těch součástkách zůstává docela povlak, na jehož oplach voda nestačí. Hodinky samozřejmě čistím kompletně rozebrané..

Jinak otázku jsem myslel vážně, jen je trošku zvláštně formulovaná.. přecejen, bylo mi tenkrát 18 :) 

Upraveno uživatelem vana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak znám Longa, tak bych si tipnul, že měl na mysli příspěvek člena golfik, konkrétně tento:

 

mám hodinky odolné do 30 metrů...daji se cistit v ultrazvukové čističce.?někde jsem slyšel,že hodinky odolné do 30 metrů jsou tak max.na déšť a můžu je používat při umývání rukou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak znám Longa, tak bych si tipnul, že měl na mysli příspěvek člena golfik, konkrétně tento:

No jasně nejlepší je dát celé hodinky do UV :clap:  . A pak se těšit, jak dopadnou . :eek:  . Nechápu jak to může někoho napadnout.

  Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Vana, taky by mně zajímalo, nad jakou otázkou tu Long tak nevědoucně neví.

Můj děda, když ještě žil by Ti řekl, víc číst méně psát.

Já Ti říkám, že krom zběsilců zde ve vlákně občas napíší hlavně novější členové, jestli jim hodím na chvíli do "ultrazvuku hodinky". Tak asi tak a snad toto vysvětlení stačí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj děda, když ještě žil by Ti řekl, víc číst méně psát.

Já Ti říkám, že krom zběsilců zde ve vlákně občas napíší hlavně novější členové, jestli jim hodím na chvíli do "ultrazvuku hodinky". Tak asi tak a snad toto vysvětlení stačí. :-)

Jo LONGu, jasný, jen ty bys zase mohl nešetřit písmenky a psát konkrétněji. Tvá všeobecná impertinence vyznívá na všechny dotazujícíse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Můj děda, když ještě žil by Ti řekl, víc číst méně psát.

Já Ti říkám, že krom zběsilců zde ve vlákně občas napíší hlavně novější členové, jestli jim hodím na chvíli do "ultrazvuku hodinky". Tak asi tak a snad toto vysvětlení stačí. :-)

No tak když jsou lidé, co mlátí do G-shocků kladivem a přejíždí je autem a čekají co to udělá, tak jsem pro změnu  z obrovské nudy hodil jedny Prim sporty, které by měly být jakože vododěsné do čističky s jarovou vodou.  No a co se nestalo, no nestalo se nic, jdou jako by se nechumelilo, akorát mají čistší pouzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanika není stejný jako Quartz. U Quarzu když to hodíš do vody tak ti to většinou chcípne, protože se něco vykratuje. U mechaniky není co kratovat, může to běžet dál ale voda může způsobit vznik rezu a tím předčasně ukončit život hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...