Přejít na obsah

shewcza


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Jardo je na jednotku :) dokonca mi  natocil  video,  o hodinkych :D   aby bolo jasne!!!!!   :):D A vsetko bez problemove odoslal hned dokonca aj s darcekami :) dakujem este raz a super obchod a vrelo odporučam :thumbsup_anim:

diky Jardo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ač je to asi nošení dříví do lesa, tak si jedno polínko přesto přisadím. Vše naprosto v nejlepším pořádku. Od Jardy jsem jak nakoupil, tak i prodal, a v obou případech bylo vše na velkou jedničku. Skvělá domluva a čestné jednání. Moc děkuji za vše Jardo, a bylo mi ctí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Kupoval jsem od Jardy hodinky. Patri mu velke dik nejen za jeho celkovou vstricnost, kdy nebyl problem dohodnout cenu, ale i s dodanim (super zabaleno, posta nemela sanci znicit😃 ) a bleskovou komunikaci. Takhle to vypada, kdyz je to naprosto perfektni.👍👍 Dekuji.

1*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, ještě jednou děkuji za super rychlý a hlavně neplánovaný obchod. Pro všechny ostatní - perfektní domluva a férové jednání. Hodinky v lepším stavu než na fotografiích. Kdyby bylo více času, věřím že bysme našli spoustu dalších společných témat... Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...