Přejít na obsah

BVLGARI Octo Finissimo


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrej easter egg je že na indikátoru přestupného roku na 6ce chybí 4ce vertikální čárka a tudíž celou 4ku uvidíte jenom když tam bude ručička.

 

Edit: Spis to bude obyc Lko a ja mam jen bujnou predstavivost :D 

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Exiztence napsal:

Dobrej easter egg je že na indikátoru přestupného roku na 6ce chybí 4ce vertikální čárka a tudíž celou 4ku uvidíte jenom když tam bude ručička.

 

Edit: Spis to bude obyc Lko a ja mam jen bujnou predstavivost :D 

pošli mi číslo na svýho dealera pls

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Exiztence napsal:

Dobrej easter egg je že na indikátoru přestupného roku na 6ce chybí 4ce vertikální čárka a tudíž celou 4ku uvidíte jenom když tam bude ručička.

 

Edit: Spis to bude obyc Lko a ja mam jen bujnou predstavivost :D 

Jako byla by to dobrá vychytávka, ale tam ani ručka směřovat nebude:default_wink: holt to maj označený jako AP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jestli je to fakt rytina, nebude problém barevnou výplň kdykoli obnovit.

Pokud by se tady našel někdo s koulema na limitku 1/1 se zakázkovou uměleckou rytinou pouzdra/hodinek, tak tyhle věci umí skvěle třeba Veronika Tesaříková.

 
Obrázek pinu
 


(sorry za hodinkový offtopic, Bulharské tuším ještě nedělala)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to zas tak hrozný. €23,5k. Nicméně sem se nedočet co to je za barvu v tý rytině, ani jak je to ošetřený, aby to z toho titanu neslejzalo po čase dolu. Cokoliv sem takhle viděl, tak nezapečený barvy se prostě začly loupat a ztrácet po čase.

No těžko říct, jestli první sleze barva z tohoto nebo z té oktávky, co za tu cenovku pořídíš:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radek124 napsal:

Jestli je to fakt rytina, nebude problém barevnou výplň kdykoli obnovit.

To si myslim, vzhledem k tomu že je to artistická kolaborace, že by jaksi pozbývalo smyslu. Pokud tedy páni umělci nejsou na tuhle alternativu předem ready :) On to asi nikdo reálně nosit nebude, je pár kusů pro VIP klienty CHP, ale kdyby přece, tak bych jako klient chtěl vědět jesi mě ta barva sleze nebo ne :) Na titanu obecně nic moc nedrží, takže mě osobně to zajímá spíš technologicky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip na odborníka viz výše - já se tím neživím a třeba by mě s tím taky poslala tam kam slunce nesvítí  :speak_cool:

(ale máš recht že to co jsem u Tesaříků viděl byla vždycky spíš ocel a serióznější kovy)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to fakt rytina, nebude problém barevnou výplň kdykoli obnovit.
Pokud by se tady našel někdo s koulema na limitku 1/1 se zakázkovou uměleckou rytinou pouzdra/hodinek, tak tyhle věci umí skvěle třeba Veronika Tesaříková.
  4be0960f15d18aa6e8d5e90328b1aee2.jpg  
(sorry za hodinkový offtopic, Bulharské tuším ještě nedělala)

To je ovšem velmi krásná prácička;-) Uplně vidím takhle nádherně vygravírované Luminor PAMy. Staré dodrbané 111, oleštit a nechat z nich udělat definitivky na věky věků. Jen ze zvědavosti, je to dražší špás než ty hodinky samotné?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KostraNení, záleží samozřejmě i na tom za kolik jsi je koupil a za kolik Ti je šikovný hodinář odstrojí/složí, ale můžu se za Tebe přimluvit :speak_cool:

Jinak jsem taky trochu nalomený nechat si u Veroniky podobným způsobem potunit Radiomir 572 (něco podobného se dělá za šílený ranec i “inhouse”, vnitřek mimochodem není ruční rytina ale sprostá laserová NC gravírka), u Octo Finissimo mi to už moc vkusné nepřijde, protože se tím do značné míry rozbíjí celý ten parádní efekt geometrických fazetek a hran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...