Přejít na obsah

Tip na dárek


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Našel jsem pár vláken tohohle tipu, ale většinou to bylo celkem specificky určeno. Jedno vlákno s nějakými nápady by se myslím docela hodilo, alespoň já bych to ocenil.

 

Mamka dnes oslavila 50 -tiny a já naprosto netuším co jí koupit. Hodinky má nějaké malinké quartzky z bílého zlata, co dostala od studentů a má je ráda a nevím jestli by hodinky ocenila. 

Ona není nijak moc na módu a celkem nerada nosí dražší věci. Takže nějaký šperk apod, by dle mého skončil v šuplíku.

Poslední dobou hrají s otcem hodně golf, ale tam všechno má a upřímně s tou úrovní mi to příjde jako vyhozené peníze :D jinak platí to co výše.

Asi největší zálibu teď mají v tančení, ale tomuhle já vůbec nerozumím a na lekcí chodí už tolik, že na další ani nebudou mít čas......

Nějaký pobyt co bych jim mohl koupit si myslím taky může dost ztroskotat na tom, že nebudou mít čas a poukaz mi příjde takový laciný. (možná bych rád něco co vydrží)

Poslední dobou jí celkem baví vařit, ale je zvyklá na nějaké svoje věci co má a navíc mi to příjde A) neosobní B) by si zase myslela, že ji říkám, že neumí vařit :D 

 

Jinak je Mamča učitelka, nikdy moc nesportovala, naši mají zahradu, ale moc velcí zahradníci teda nejsou a o žádných jiných zájmech moc nevím. Možná, že sleduje Ulici nebo tak :) 

Já fakt nevím, pomoc. 

Cena nehraje zase takovou roli, takže bonboniéra je málo a dovolená v karibiku moc :) Mám spíše rád dárky co něco říkají a nemusí být nutně drahé - tady je to ovšem těžké. 

 

Různé poukazy mi příjdou strašně všední, chvíli mě pobavila myšlenka na seskok padákem, ale to bych si zase vyslechl, že jí chci zabít :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo a treba znamy koupil manzelce na narozeniny koncert Michaela Boltona, tak to mi treba prislo dobry, ale tam jeste nejsem :)

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchýně třeba byla k 60ti nám docela nadšená z vyhlídkového letu, jako fakt.

Pokud jsi trošku zručný tak dárek s podílem vlastní tvorby má pěknou hodnotu,

od obrazu po sošku apod., tuhle jsem viděl u kolegy z fóra na facebooku že dostal

dřevěnou plastiku co si dal do zahrady. A vypadá fakt dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jojo když už se mám držet EV, tak zážitkovou jízdu s Teslou S, nebo let balonem a nebo alespoň Přelet nad kukačím hnízdem...

Mamka nema ridicak, boji se vysek a kdyz jsem ji nabizel let s kamaradem cessnou, tak nechtela, protoze se bala....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchýně třeba byla k 60ti nám docela nadšená z vyhlídkového letu, jako fakt.

Pokud jsi trošku zručný tak dárek s podílem vlastní tvorby má pěknou hodnotu,

od obrazu po sošku apod., tuhle jsem viděl u kolegy z fóra na facebooku že dostal

dřevěnou plastiku co si dal do zahrady. A vypadá fakt dobře.

Tohle mi prijde dobre, uz jsem se rozhodl nakreslit nas z fotky ja,bracha, mamka na lodi v americe, ale jeste by to chtelo neco vecnejsiho :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisi nie!..chapem, ze chlapi su prakticki ale ako zena prosim ziadnu zehlicku, hrnce ani vysavace..

 

Na svete su trebars aj kasmirove saly, sperky, hodvabne satky od Hermes. atramentove pera, permanentky do divadla.napriklad..

 

A nie zehlicky..trdla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...