Přejít na obsah

Tip na dárek


Návštěvník

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele, presne to řeším teď... Mame bude 60. Vsechno má, tak mě napadlo to nový dolce gusto, protože jsem ji kdysi kupoval úplně to první, jak s tím vyjeli. Sice funguje, ale řekl jsem, proč to nevymenit. No a manželku napadla sada skleniček na víno se swarovski krystaly. Takže jsme koupili to. Ještě k tomu nějaký dobrý víno a bude mít spon památku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, presne to řeším teď... Mame bude 60. Vsechno má, tak mě napadlo to nový dolce gusto, protože jsem ji kdysi kupoval úplně to první, jak s tím vyjeli. Sice funguje, ale řekl jsem, proč to nevymenit. No a manželku napadla sada skleniček na víno se swarovski krystaly. Takže jsme koupili to. Ještě k tomu nějaký dobrý víno a bude mít spon památku.

 

dolce gusto nééé, blééé

 

upgraduj ji na nesspresso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezismarijajozef..predstava, ze na 50-tku dostanem kapsle na stare kolena mi nerobi dobre :P

 

ja budem chciet nejake Omegy a flasu Dom Perignonu..uz teraz to pre istotu idem rozhlasit po rodine, nech neskoncim s nejakym hrncom alebo pancuchami na krcove zily :blink:

 

hm..a nejaky romanticky výlet by sa mame nepacil,?? Verona, Pariz, Milano, Lisabon..napriklad

Upraveno uživatelem Hellé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co učí mamka? Třeba něco zajímavého z jejího oboru. Tchýně učí na Stavárně(na střední) nějakou vzduchotechniku a vždycky jí potěší prohlídka zajímavého baráku. Naposledy byla celkem nadšená z Vily Tugendhat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co učí mamka? Třeba něco zajímavého z jejího oboru. Tchýně učí na Stavárně(na střední) nějakou vzduchotechniku a vždycky jí potěší prohlídka zajímavého baráku. Naposledy byla celkem nadšená z Vily Tugendhat.

Učí ekonomiku a že by to byl její koníček bych úplně neřekl. Třeba kamarádce jsem dal nedávno historické vydání wealth of nations a radost obrovská. Jenže Mamka neumí vůbec jazyky a do toho mám pocit, že tak nějak učí dokola to stejné a nemá moc přehled. Vždycky když jsme začali bavit na toto téma, tak jsme se pohádali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

m..a nejaky romanticky výlet by sa mame nepacil,?? Verona, Pariz, Milano, Lisabon..napriklad

Naši mají právě dovolených naplánovaných celkem dost. Na nic moc jiného už asi prostor nebude- (Jsem rád, že začali taky trošku někam jezdit) No a víkendy co vím mají dost plné, takže když Mamce koupím toto, tak to bude spíše danajský dar, protože tam pojedou jen aby mi udělali radost a raději by byli jinde. Od léta už byli v termálech v Maďarsku, Paříži, Itálii, Taťka byl s kamarády na plachetnici a před třemi týdny byli v Karibiku... mamka nesportuje/nelyžuje, tak akorát od doby co jsem já s bráchou starší, tak vynechávají lyže v zimě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nedávno slavil úspěch s fotoknihou. Dal jsem dohromady rodinné fotky a vydalo to na docela hezkou knížku od Fotolabu.

Já se připojuji k fotoknize. Už několikrát jsem zažil, jak mi starší generace při návštěvě předhodila fotoknihu, kterou byla obdarována  a blahořečila dárce za tento počin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 50, ještě není starší generace :) Fotoknihu do soboty asi nestihnu, navíc Taťka jich dal mamce v uplynulých letech hned několik. Já s našima moc nebývám v podstatě od svých 16-ti (sport,baby,alkohol a nakonec Praha:) ) , takže žádné ve fotoknize ještě nevyužité fotky nevlastním. 

 

Díky za rady, trochu jsem doufal v něco originálního.

Já tady hodím pár tipu s kterýma jsem udělal velkou radost hlavně přítelkyním :) :

 

-jak už se tady popisovalo, například nekreslením nás dvou společně. (ale chce to trochu to umět)

-upekl jsem jim dort - většinou to holky vůbec nečekaly

-ručně dělaný šperk přesně pro toho člověka

-perla v konzervě i s perlorodkou (taková blbost snad za 300Kč)

-hodinky dědovi, stejné jako měl jako mladý

-oprava hodinek, které starší lidé mají po někom. Dost často to mají někde v šuplících-velká duševní hodnota po svých rodičích a hodinář jim řekne, že to nejde opravit atd..... udělá jim to obrovskou radost.

-video z dětství (ve spolupráci s rodiči přítelkyně) - dědovi jsemk 80-tinám jako skautovi zdigitalizoval různé tábory z vhsek a potom na oslavě i pustil (v oddílové klubovně)

-šála Burberry - obecně se mi na ženách dost líbí ten styl a nic moc kvalitnějšího podle mě není. Ovšem Mamce jsem dal k vánocům už ručně dělanou kašmírovou, tak se nechci opakovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pobavil nedávno kamarád, dal dědovi dron. Po zimě vyměnil baterky v dronu a nějak zapomněl na ovládání. Dron vzlétl, vydal se určeným směrem a pak došly baterky v ovládání. Od té doby drona neviděli.

 

P.S. Už mají nový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...