Přejít na obsah

Možnosti IGENů


Doporučené příspěvky

1500 luneta i s vložkou. Mi to montovali tam, ale myslím že to i pošlou.

 

Nechci se hádat, ale když jsem dělal renovaci v Eltonu v letech 2013-15, tak plastová černá vložka lunety stála 300Kč, plastová bílá 450Kč, duralová 1500Kč a cituji "nový nerezový otočný kroužek stojí 820,- Kč a drátek 75,- Kč."

Nevím kolik stojí teď, ale míň to asi nebude. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 662
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Zcela neplánovaně (ujel mi "při přesedání" autobus na cestě z hor) jsem se zastavil u zakladatele vlákna a musím říct, že se s výrobou Igen pouzder neuvěřitelně posunul od doby, kdy jsem to přestal sledovat. Fakt super! Díky moc za ukázku aktuální nabídky i rozdělaných pouzder. Červíček chronobundu opět hlodá, asi opráším svůj starý projekt tmavomodrých Igen worldtimerů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela neplánovaně (ujel mi "při přesedání" autobus na cestě z hor) jsem se zastavil u zakladatele vlákna a musím říct, že se s výrobou Igen pouzder neuvěřitelně posunul od doby, kdy jsem to přestal sledovat. Fakt super! Díky moc za ukázku aktuální nabídky i rozdělaných pouzder. Červíček chronobundu opět hlodá, asi opráším svůj starý projekt tmavomodrých Igen worldtimerů...

Jo, Jo, jooo! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff! To jako myslíš tvoje nebo zakladatele tohoto vlákna...? Neznám vás ani jednoho, ale s velmi vysokou pravděpodobností by to byla škoda... :cheers:

P.S. Před rokem někdy touto dobou jsem si pořídil první Igeny a jen proto, že byly v dobrém stavu a komplet s krabičkou, záručákem a paragonem, na uložení a za (tehdy) dost těžký prachy, nosit jsem je nechtěl, nelíbily se mi. V současnosti mám šestery (čtyřbarevné kvarteto, jedny černé navíc a téměř nové v nerezu) a jiné hodinky prakticky nenosím. Jo, lidi jsou divní... :rolleyes:

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem chci říct že to tu nechci zadělávat. Rád bych toto vlákno věnoval typu Prim Sport IGEN a možnostem v domácích dílen a nápadů.

Zjišťuji že je hodně možností.

Omlouvám se za fotky hledám někoho kdo to parádně nafotí

Krásné moc !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...