Přejít na obsah

Potápky s průhledem


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chtěl bych požádat o nějaké tipy na potápky s průhledem v dýnku, s datumovkou a spíše jednoduchým ciferníkem. Cenově kolem 20 tis. Líbí se mi třeba Hexa Osprey nebo Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 - oboje se ale již hůř shánějí. Koukal jsem i na nějaké Oris, ale tam jsem asi cenově již mimo. Seiko 5 jsem nějaké měl a navíc to nebyly potápky. Ještě jsem koukal na Steinhart Ocean One, ty modré jsou moc výrazné a k titanu mám trochu nedůvěru. Napadá vás někoho něco v tomto duchu?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Steiny jsem koukal. S průhledem jich moc není. Kdyby se vyráběl kompromis mezi Titanium 500 a Premium Blue, tedy ocelové pouzdro, černá cifr, černá keramická luneta a dýnko s průhledem, tak je to ideální kousek. Proč je to ještě nenapadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Steiny jsem koukal. S průhledem jich moc není. Kdyby se vyráběl kompromis mezi Titanium 500 a Premium Blue, tedy ocelové pouzdro, černá cifr, černá keramická luneta a dýnko s průhledem, tak je to ideální kousek. Proč je to ještě nenapadlo?

Protože by ty modré nikdo nekupoval. :-) Říkal jsem si to samé; být tam místo modré černá, tak by to bylo zuper.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...