Přejít na obsah

Oblekovky 10ATM, na kůži, za 20-60k, OWG


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

I hnědá guma je, ale já bych si jí teda na hodinky asi nedal. 

psal sem, že sem jí neviděl ..... né že neexistuje 

 

se zbytkem souhlasím .... řemen z hygienických důvodů každý rok vyměnit a to nemusí vidět ani vodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rado muzu tedy rozhodne doporucit. Nejlepe v konskych davkach

 

 

A kdyz se clovek rozvasni, tak si muze vyhrat s perlony:

 

 

 

 

Jo a uz jsem zminil, ze maji WR100 a sroubovaci korunku?

Hledej Rado Golden Horse.

Jo tak vintage 100m by se mi hodně líbilo a tyhle až na toho kyklopa (divná éra) jsou naprosto luxusní, asi trochu menší, ale to by mi asi nevadilo, navíc kotvička se počítá! :)

 

Ty perlony vypadají s tím vintage vzhledem taky naprosto v pohodě, až mě přestane bavit cálovat za kůži, tak tohle je rozhodně cesta.

 

 

K vodě mají taky blízko,a jestli je pamatováno na potomky, tak keramika vydrží. Plus kotvička -dobrá fičura

Jsou pěkný, ty co jsem posílal mě zaujali více, ale tyhle jsem v ruce neměl.. a za tu kotvičku si šanci zaslouží :D 

 

Díky oběma za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že se každýmu libí něco jinýho, ale jestli hledáš jediný hodinky "nafurt", tak bych si ještě promyslel ty zlatý detaily... Okoukává se to (aspoň mně).

Z toho co píšeš asi hledáš mechanický hodinky. Nicméně při čtení toho úvodu jsem si vzpomněl na tyhle, tak je tu nechám aspoň pro rozšíření obzorů. Na kůži by jim to taky slušelo náramně.

 

Grand Seiko SBGX063, foto internety

attachicon.gifGrand-Seiko-5_zpsnnmww7rq.jpg

 

Grand Seiko vypadají dobře, ale stejný možná větší (iracionální) blok než s německými značkami, když už tahle cenová, tak už je pro mě lákavější Omega aura, i když GS se mi líbí víc, to je fakt 

 

S tou zlato/bílou kombinací jsi mi nasadil brouka do hlavy, původně jsem po zlatých indexech/ručkách nekoukal, ale nosíval jsem v téhle kombinaci Traktory a fakt se mi líbily a zatím mám oči jen pro ně.. asi že teď už mám asi pět let na ruce černé Televize..

Upraveno uživatelem pRst
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se z dosud zmíněných taky nejvíc líbí ty Certiny (snad možná kromě koňských Rado). Mě to vůbec k Certině táhne už delší dobu, některé jejich modely se mi moc líbí a ta vodotěsnost se v případě společenských hodinek u jiných značek opravdu moc nevidí. Napadá mě jen Omega Aqua Terra, které už tu padly. Certiny bych se jako značky nebál - myslím si, že oproti těm dražším jim nebude nic chybět, pokud tedy prestiž není důležitým kritériem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty golden horse nahore nejsou stare vintazky, ale jejich reedice, takze nove hodinky. Shaneji se blbe, ale nemelo by to byt nemozne. A standardne jsou samozrejme na kuzi

Kyklop je super a hlavne je vnitrni, takze neprekazi a neusazuje se kolem nej bordel. Veskere detaily jsou tam vymakane k dokonalosti vcetne krasne zarovnane kotvicky na korunce, kdyz je zasroubovana.

Na nabidku Rado urcite mrkni. Maji spoustu nevsednich a mnohdy az strohych hodinek. Presne co hledas. Navic jsou plus i pouzivane materialy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak vintage 100m by se mi hodně líbilo a tyhle až na toho kyklopa (divná éra) jsou naprosto luxusní, asi trochu menší, ale to by mi asi nevadilo, navíc kotvička se počítá! :)

 

Vypada to, ze jsi dite stesteny. Jedny se objevily v prodeji na WUS. Borec posila i mezinarodne. Moc bych nevahal...

http://forums.watchuseek.com/f29/fs-rado-golden-horse-chronometer-lnib-%24750-4283978.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice bez zlatých indexů, ale sám jsem pokukoval po těchto kráskách od Hamiltonu, myslím, že cena u AD je 25300 Kč, je v tom modifikovaná ETA s rezervou 80h. Jsou to krásný hodinky,... Osobně bych z toho, co se tu poslalo, volil koňský Rado. :D

 

Tady fotka Hamiltonů:

 

post-51271-0-81763100-1493643482_thumb.jpg

 

 

Odkaz: http://www.hamiltonwatch.com/collection/khaki/navy/pioneer-auto/h77715553-khaki-navy-pioneer-auto

Upraveno uživatelem MrBejky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to, ze jsi dite stesteny. Jedny se objevily v prodeji na WUS. Borec posila i mezinarodne. Moc bych nevahal...

http://forums.watchuseek.com/f29/fs-rado-golden-horse-chronometer-lnib-%24750-4283978.html

Sakra váhám jestli brát hodinky, které jsem neměl na ruce.. přeci jen nejsem někdo kdo je pošle obratem dál, když se mu nebudou líbit.. Ten kyklop a 35mm mě zatím trochu odrazují..

 

Barevně je to trochu jinde, oproti požadovaným zlatým indexům, ale za mě je to parádní kombinace pro "vodní téma", tak třeba jako inspirace poslouží ;)

 

attachicon.gif1478552464103.jpeg

No brouk hlodá a tahle kombinace vypadá fakt super a modro/bílá k té vodě sedí.

 

Sice bez zlatých indexů, ale sám jsem pokukoval po těchto kráskách od Hamiltonu, myslím, že cena u AD je 25300 Kč, je v tom modifikovaná ETA s rezervou 80h. Jsou to krásný hodinky,... Osobně bych z toho, co se tu poslalo, volil koňský Rado. :D

 

Tady fotka Hamiltonů:

 

attachicon.gifh77715553_pr_high-rgb_11420.jpg

 

 

Odkaz: http://www.hamiltonwatch.com/collection/khaki/navy/pioneer-auto/h77715553-khaki-navy-pioneer-auto

Tyhle Hamiltony, byly v hledáčku mezi prvními, ale pak když jsem je viděl na živo jaké jsou to "brutální" vysoké válce, tak jsem je na ruku ani nedával.. možná bych měl.

 

... Osobně bych z toho, co se tu poslalo, volil koňský Rado. :D

Říkal jsem si, že se tazateli nebude pozdávat ta lupa, proto jsem je nepostnul, ale já taky. I když ta keramika,když je to nafurt....kdo z nás to má pánové ?

Tak to byl správný úsudek :) btw. o jaké keramice je řeč? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra váhám jestli brát hodinky, které jsem neměl na ruce.. přeci jen nejsem někdo kdo je pošle obratem dál, když se mu nebudou líbit.. Ten kyklop a 35mm mě zatím trochu odrazují..

 

No brouk hlodá a tahle kombinace vypadá fakt super a modro/bílá k té vodě sedí.

 

Tyhle Hamiltony, byly v hledáčku mezi prvními, ale pak když jsem je viděl na živo jaké jsou to "brutální" vysoké válce, tak jsem je na ruku ani nedával.. možná bych měl.

 

Tak to byl správný úsudek :) btw. o jaké keramice je řeč?

Jak mas velky obvod zapesti. To Rado ac se nezda, tak ma celkem masivni pouzdro a nozky, nejsou to zadne pidi oblekovky. Fotky co jsem sem daval jsou na ruce 16,5cm pro predstavu.

Jinak Rado dela spousty svych modelu keramickych, takze ten povrch je odolnejsi proti poskrabani. To se ale netyka techto golden horse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra váhám jestli brát hodinky, které jsem neměl na ruce.. přeci jen nejsem někdo kdo je pošle obratem dál, když se mu nebudou líbit.. Ten kyklop a 35mm mě zatím trochu odrazují..

 

No brouk hlodá a tahle kombinace vypadá fakt super a modro/bílá k té vodě sedí.

 

Tyhle Hamiltony, byly v hledáčku mezi prvními, ale pak když jsem je viděl na živo jaké jsou to "brutální" vysoké válce, tak jsem je na ruku ani nedával.. možná bych měl.

 

Tak to byl správný úsudek :) btw. o jaké keramice je řeč? 

Asi bych ty Hamiltony být Tebou zkusil i na ruce, je pravda, že trochu vyšší jsou, ale dal bych spíše na pocit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uniony jsou velice sympatické a made in germany má taky svůj zvuk, zvlášť pokud se jedná o značku s historií jako má UG. Pro zajímavost, já mám UG Belisar GMT (vím že je to mimo zadání kvůli GMT navíc), ale mohu potvrdit, že kvalita je supr a na živo vypadají skvěle. Navíc co má UG skvělé, je šroubované pouzdro z několika dílů, což je výhoda k vůli případnému poškození, a navíc tvar pouzdra je podle mě dost líbivý (žádný vysoustružený kus kovu). Tady  je odkaz na mé vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/98330-ug-belisar-gmt/?hl=belisar

 

Závěrem ale musím uznat, že Rado seahorse mají fakt šmrnc a šel bych do nich hned (jen těch 35mm je otázka; ty moje UG mají 41mm a ruku mám cca17,5 cm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra váhám jestli brát hodinky, které jsem neměl na ruce.. přeci jen nejsem někdo kdo je pošle obratem dál, když se mu nebudou líbit.. Ten kyklop a 35mm mě zatím trochu odrazují..

 

No brouk hlodá a tahle kombinace vypadá fakt super a modro/bílá k té vodě sedí.

 

Tyhle Hamiltony, byly v hledáčku mezi prvními, ale pak když jsem je viděl na živo jaké jsou to "brutální" vysoké válce, tak jsem je na ruku ani nedával.. možná bych měl.

 

Tak to byl správný úsudek :) btw. o jaké keramice je řeč? 

Ty co jsem postoval první, Líbí se mi idea To Be OWG , a později je předat dál, Tak ať je nemá mladej dojebané. Caparta na kotvičku ulovíš a vybuduje si k nim vztah.

https://www.certifiedwatchstore.com/rado-white-dial-brown-leather-strap-men-s-watch-r14074096.html

Aura Omega je fakt sviňa :)

Přeji šťastnou ruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra váhám jestli brát hodinky, které jsem neměl na ruce.. přeci jen nejsem někdo kdo je pošle obratem dál, když se mu nebudou líbit.. Ten kyklop a 35mm mě zatím trochu odrazují..

 

No brouk hlodá a tahle kombinace vypadá fakt super a modro/bílá k té vodě sedí.

 

Tyhle Hamiltony, byly v hledáčku mezi prvními, ale pak když jsem je viděl na živo jaké jsou to "brutální" vysoké válce, tak jsem je na ruku ani nedával.. možná bych měl.

 

Tak to byl správný úsudek :) btw. o jaké keramice je řeč? 

 

Případně pokud bys trval na tý zlatý barvě, tak jsem teď narazil tady v inzerci na ještě jednu zajímavou barevnou kombinaci. Jen je trochu nad tvým cenovým limitem.. 

 

PS: Doufám, že není proti pravidlům sem dávat odkazy na zdejší inzerci, pokud ano, tak se omlouvám a jen poradím tazateli ať hledá Aqua Terra tady v inzerci ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...