Jump to content

pciza

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dalsi obchod s Pepou.
No obchod? Vlastne radost to je. Napisem si, ze si vzajemne vymenime nejake veci za penize, zadny velky kecy okolo, bum prask a za necely dva dny vsechno vyreseny vcetne posty a prevodu penez.

Diky, pane!

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Takže přidám zřejmě první negativní zkušenost. Prvotní komunikace a odeslání bez problémů, stejně jako předchozí obchod. Bohužel obdržené hodinky se předbíhaly o 30s denně - nikde neuvedeno - prodejce nekomunikoval, odeslány tedy na seřízení do Onyxu. Zde zjistili, že stroj je plný nečistot od vydírajícího se samonátahu - nutná celková generálka stroje + výměna spojkového kola a spojkového pastorku - oprava za cca 4000 Kč. Prodejce na zaslané zprávy stále nereaguje - odesláno 5 zpráv.

Nevím sice co tohle znamená, protože žádnou SZ od konnana nemám. A kdo mně zná tak ví že bych se k ničemu zádama nepostavil!

A jestli mi nějakou SZ posilal, tak prosím jestli to může nějaký admin dohledat, protože já nic nemám. Dík.

Tak po vzájemné s Pepou jsme zjistili, že ode mě zprávy odcházely, ale k Pepovi nedorazily - důvod se prověřuje. Po vyjasnění mého problému se Pepa k celé věci postavil jako pravý gentleman a vše je vyřešeno. Tedy jednoznačně DOPORUČUJI, původní příspěvek bohužel nejde smazat.

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nudny vlakno, sama chvala. Ale je to proste tak. Zadny zbytecny tanecky, jasna a rychla komunikace. Predani na minutu presne dle dohody 👍

Edited by honza71

• 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...