Přejít na obsah

Deň pre džentlmenov - event


Kasper

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ivan ja ked som ta videl ako sa ti trasu ruky, tak ty ziadny nozik do ruky nechytaj. krhlu s vodou, to bude aspon uzitok

ešte by mi šlo sadiť travu alebo cukrovat koláče :)

 

Palicu asi jedného dňa potrebovat budem tak keď už tak s vystrelovacim špicom. Vytahovaci meč sa mi neľúbi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

klucí, klucí ... hodinky, hůlka a řidičské rukavice jsou dnes standard džentlmena ..... dokonce i tu košilku mám .... 

 

košile na míru je také mimořádně zajímavý produkt, když člověk během měsíce třikrát změní hmotnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ kasper: je fakt, že se mi trochu ulevilo, když jsem na fotkách viděl, že se akce zúčastnily i pěkný holky (i když za to dostaly asi love :) ). Snad jsem to vyjádřil dost gentlemansky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí, klucí ... hodinky, hůlka a řidičské rukavice jsou dnes standard džentlmena ..... dokonce i tu košilku mám .... 

 

košile na míru je také mimořádně zajímavý produkt, když člověk během měsíce třikrát změní hmotnost

 

prostě Hogo Fogo frajer

 

post-953-0-00943100-1493880127_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi ľúto, že toto vlákno vyvolalo negatívne reakcie.

No za sebe Ti můžu říci, že přesně naopak !  Už jsem při čtení dlouho tak nezasmál. :) Nedávno jsem jednu džentlmenskou hůlku taky nosil....dokonce byla francouzská ;o)

Navíc ta polonahá kočanda s krejčovským metrem kolem krku, hůlkou a pánskou košilí - o tom se nezdálo ani tomu šokujícímu Španělu S. Dalí  :lol2:

Upraveno uživatelem wizard-ov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlas ľudu - hlas boží. Keď budem nabudúce podobnú akciu i organizovať a nielen sa jej účastniť, veľmi rád to preberiem pred tým i s vami. Aký máte na to pohľad, aký nápad ohľadom "hračiek" pre mužov atď (myslím to vážne) :).

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Upraveno uživatelem Kasper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...