Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

2 Speedmaster: díky moc. Konverzi jsem pozastavil. Kdybych to rozpohyboval znovu, dám vědět, jak to v Carollinu hodlají spíchnout.

 

2 Micho: krásný kousek. Napíšete více?

 

Ziadna velka story :-)

Skoro 7 rokov vlastnim Seamastery, ale mojim snom boli Portuguese od IWC. Tak sa to konecne naplnilo. Naplanoval som dovolenku okrem ineho aj s cielom nakupu :-) Dostupnost modelov som si overoval este predtym cez e-mail, kedze s niektorymi modelmi je problem.

U vybraneho dealera som pobudol dva dni po 2 hodiny a prezeral som, rozhodoval som sa. Najskor som chcel kupit IWC Porto Chronograph, ale dal som na ruky Automaty 7d a bolo rozhodnute. Potom to bolo uz len na cenovom vyjednavani. Podarilo sa velmi slusne a odvtedy (cca 4 mesiace) sa vytesujem.

 

Mal som v predajni na ruke aj Big Pilot a velmi sa mi pozdavali. V reale vyzeraju ovela lepsie ako na fotkach. Uvazujem ze za dalsich par rockov rozsirim zbierku.

 

Celkovo by som povedal ze hodinky IWC vyzeraju v reale (na ruke) o 100% lepsie ako na akychkolvek fotkach. Neda sa to popisat, ale vy asi najlepsie viete o com hovorim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes jsem si přinesl své chronografy Portuguese z Carollina, kde byly na výměnu krokodýla, přeleštění lunety a provedení servisu (když už se kvůli té lunetě rozebíraly). Stálo to komplet 11 tis. Kč a hodinky jsou jako nové. Půjčil jsem je kolegovi a říkal, že má pocit, jako by je právě sundal z výkladu v obchodě. Úplně září a přitom nemají jediné místo, které by neslo stopu času. A to je mám více než 10 let! To jsou věci... :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Mikrotom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si přinesl své chronografy Portuguese z Carollina, kde byly na výměnu krokodýla, přeleštění lunety a provedení servisu (když už se kvůli té lunetě rozebíraly). Stálo to komplet 11 tis. Kč a hodinky jsou jako nové. Půjčil jsem je kolegovi a říkal, že má pocit, jako by je právě sundal z výkladu v obchodě. Úplně září a přitom nemají jediné místo, které by neslo stopu času. A to je mám více než 10 let! To jsou věci... :thumbsup_anim:

 

Tak ten pocit poznam :-) Ked som dal Seamastery na pravidelny servis, urobili ich tak ze zase som sa mesiac vytesoval z "novych" hodiniek :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Panové, uz se nemuzu dockat a tak se musím taky pochlubit.

Dlouho jsem se rozmýslel a nakonec jsem si na Americkém eBay vyhlídl tyto: IWC PORTOFINO CHRONOGRAPH AUTOMATIC REF. 3783-02

Cesta z USA 3 dny a ted lezej v Praze a cekaj na odbavení celníků :-(

 

 

bjisyyqmkkgrhqmheues9e6.jpg

bjis0qgbwkkgrhqqhdies7i.jpg

bjiszs2kkgrhqihcoes8wqh.jpg

bjis1wgbmkkgrhqyhcieth5.jpg

bjis2b2kkgrhqmhc0eszkrf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vianoc mám tiež nový prírastok. Fotky sú len z mobilu :speak_cool:

 

 

Kde si je kupoval, už dlouho, kdykoliv jdu po Pěší zóně, zajdu k Dušákovi, ale on je tam prostě nemá a nemá... a tvrdí, že je ani na sklad brát nebude, protože by se neprodaly... :( Chtěl bych je vidět ... :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, uz se nemuzu dockat a tak se musím taky pochlubit.

Dlouho jsem se rozmýslel a nakonec jsem si na Americkém eBay vyhlídl tyto: IWC PORTOFINO CHRONOGRAPH AUTOMATIC REF. 3783-02

Cesta z USA 3 dny a ted lezej v Praze a cekaj na odbavení celníků :-(

Nikdy jsem si nevšiml, že tydle hodinky maj skoro stejně dlouhou hodinovou a minutovou ručku. Ale možná jen blbě vidím po požití většího množství rumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vianoc mám tiež nový prírastok. Fotky sú len z mobilu :speak_cool:

 

Gratulujem. Toto sú pre mňa jedny z najpodarenejších hodiniek ever :)

Pre Prešporákov, majú ich v Sherone a sú veľké!! Už len dofúknuť zápästie a peňaženku.

 

 

Lolohh: to bude ten rum. Minútovka ide až takmer po okraj.

Upraveno uživatelem emte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si je kupoval, už dlouho, kdykoliv jdu po Pěší zóně, zajdu k Dušákovi, ale on je tam prostě nemá a nemá... a tvrdí, že je ani na sklad brát nebude, protože by se neprodaly... :( Chtěl bych je vidět ... :crying_anim:

V Carolinu je jeden čas měli, nevim jak teď.. Jinak v Brně Oriosa je teď má, kdybys měl cestu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si je kupoval, už dlouho, kdykoliv jdu po Pěší zóně, zajdu k Dušákovi, ale on je tam prostě nemá a nemá... a tvrdí, že je ani na sklad brát nebude, protože by se neprodaly... :( Chtěl bych je vidět ... :crying_anim:

 

Už dlhšie som ich obzeral v Bratislave, ale najlepšiu ponuku som dostal z Mnichova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...