Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Přátelé,

měl bych takový dotaz, na stránkách IWC píší datech o hodinkách DIAMETER, je tím myšleno pouzdro nebo pouzdro a korunka. Mě to totiž připadá, že oblekovky přes 40mm jsou příliš velké a to mají od IWC skoro všechny...

 

kup Mark XVI a ses z obliga. 39mm, nejsou drahy a jsou to pilotky nejklasictejsi..

 

Posted Image

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup Mark XVI a ses z obliga. 39mm, nejsou drahy a jsou to pilotky nejklasictejsi..

Jsou parádní, leda bych musel z druhé ruky. Už jsem po nich pokukoval, ale asi zatí mimo moji ligu...:D Upraveno uživatelem MichalV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BP SS - nový model, BP WG a pilotky chrono SS - obé St. Exupery, pilotky UTC RG St. Exupery, všechny Spitfajry - těma jsem začínal, dvoje Top Guny (44 a 46mm), troje Aquatimery od Cousteaua a jedny Boesch LE, jedny nový Galapágy, jedny Deep One, dvoje vintage, jedny zlatý kapesky a několik plechových, snad jsem na žádný nezapomněl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, mas taky modrou limitku nebo cerny ? Hod foto, vintazky inga jsou nejhezci hodinky co jsem kdy mel, jsou skvele, co ? :)

 

Mám černý. O těch limitkách jsem před půl rokem nevěděl. podle mě jsou to jedny z nejlepších IWC vůbec. Trpím úchylkou na přesnost automatů a tyhle vintážky ve winderu dělají -3s za měsíc!!! Tohle neumí ani jedny moje rolády. Foto dodám za chvíli. Mám je ale vyfocený jen ve winderu s některými ostatními. Navíc neumím fotit, takže foto nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BP SS - nový model, BP WG a pilotky chrono SS - obé St. Exupery, pilotky UTC RG St. Exupery, všechny Spitfajry - těma jsem začínal, dvoje Top Guny (44 a 46mm), troje Aquatimery od Cousteaua a jedny Boesch LE, jedny nový Galapágy, jedny Deep One, dvoje vintage, jedny zlatý kapesky a několik plechových, snad jsem na žádný nezapomněl

 

co pridat nejakou skupinovou fotku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja na svoje druhe IWC cekam (prvni mam zlate cibule,vytecny stav chodej,no jak Schaffhausenky), ted budou nekde nad Atlantikem, jsou to 502218, udajne prej byly na ruce mene nez 12 hodin,komplet s papiry.Tyhle

post-21723-039502500 1329350027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja na svoje druhe IWC cekam (prvni mam zlate cibule,vytecny stav chodej,no jak Schaffhausenky), ted budou nekde nad Atlantikem, jsou to 502218, udajne prej byly na ruce mene nez 12 hodin,komplet s papiry.Tyhle

 

:jawdrop:

Edit: A ta čelist dolů i vlastikovi a vendafovi

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja na svoje druhe IWC cekam (prvni mam zlate cibule,vytecny stav chodej,no jak Schaffhausenky), ted budou nekde nad Atlantikem, jsou to 502218, udajne prej byly na ruce mene nez 12 hodin,komplet s papiry.Tyhle

 

Super - jeden z nejlepších strojů současnosti. Jen na moje zápěstí trochu moc velkej kalibrPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...