Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Je to sklo zapusteny do roviny s hranou lunety? Mohlo by to by tim?

O nejakou desetinku mm precniva, navic je vypoukly. A zrejme bude zakriveny i zespodu. A v rozmeru 37mm (ted jsem to meril suplerou) to dela divy.

 

Asi jediný, co mi na nich vadí, je lesklý řemen, ten mi moc k matnému číselníku nejde.

Na predchozich modelech byl lesklejsi. A byl plochy a vycpany. Tenhle je hruby 3mm uz u hrany. Cast s dirkama se pak ztencuje na necely 2. Konecne masivni remen. Akorat 21mm roztec si opet neodpustili (21/18).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobry voko... Jasne, vetsi letosni spona je jednoznacny signal...

No a k tomu vetsi prumer, znatelne vetsi cifr, luneta je totiz uzsi, dale vetsi a hlubsi subcifry, vetsi a masivnejsi vsechny rucky, znacne vetsi korunka, masivnejsi remen. Proporcne jsou skvele vyvazeny.

Rok pilotek i u me doma... Narez...

 

Edit: manzelka je blazen, tohle jsem fakt necekal. S vyberem a realizaci pomahal mrakous, ten me ma prectenyho...

Mam vanoce jak maly kluk...

 

Dobrý den, nemám vůbec přehled o cenách těchto hodinek, ale líbí se mi.

Sice sháním PAM 312, ale od německého klenotníka kde jsem je poptával přišla odpověď že nejsou a že mi za mimořádně výhodnou cenu nabízí IWC 377701. Chce za ně 4.000,- Eur. Nové 2/2013. Sice jsem je původně extra nechtěl, ale chronobundus řádí. Je to opravdu dobrá cena? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji kontrolovat ceny na: http://www.chrono24.cz/search/index.htm?query=IWC+377701&suchen=Hledat&dosearch=true&searchexplain=1&resultview=list

Měl jsem je na ruce a líbily se mi.

Hledal jsem je tady v Zurichu a jsou tu dražší, takže myslím, že nabídka Tvého klenotníka je ucházející, ale jsem také začátečník...

 

Dobrý den, nemám vůbec přehled o cenách těchto hodinek, ale líbí se mi.

Sice sháním PAM 312, ale od německého klenotníka kde jsem je poptával přišla odpověď že nejsou a že mi za mimořádně výhodnou cenu nabízí IWC 377701. Chce za ně 4.000,- Eur. Nové 2/2013. Sice jsem je původně extra nechtěl, ale chronobundus řádí. Je to opravdu dobrá cena? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Je mi ctí být také členem IWC klubu:

 

Portofino chronograph bílé rf. 3910

 

Jinak ty nový pilotky jsou dokonalý. Já teď pošilhávám po Aquatimerech 2000. Docela mě baví ten jejich systém výměny tahu - ocel na kaučuk a zpět. Mít oba mám dvoje hodinky v jednom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

máš recht... mně se taky nejlíp malta vždycky mýchala v omegách, teda když už jsem musel makat...  jsou snadno omyvatelný a nevadí, když je trochu odřeš, prostě je zahodíš a koupíš nový, na trhu jsou celkem dostupný, strejc jezdí v létě do Prahy a na předloktí jich pak nosí hned několik... s IWC aby ses bál pomalu vyjít na ulici, teda aspoň u nás v Chánově

 

 

 

QUOTE(rorda @ 28.1.2008 - 21:58) 140522[/snapback]
Breitlingů a Omeg tu je nespočet, kdo všechno tu ale vlastní IWC a který?!? Skoro nikdo tu o nich nemluví, nepíše ... Pochlubte se konečně ... wink.gif

bohužel... nejsem tak bohatej, abych míchal maltu s IWC, proto zdravím kolegy dlaždiče z Toskánska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...