Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Pěknej,ale zatím jsem o tom ani nepřemýšlel, mám to na origo kůži tak není potřeba vyhazovat peníze... Ale máš pravdu, že by vypadaly o level lépe. Začnu hledat...

Misut mne dostal,nakonec jsem to zkusil a myslím, že to vůbec nedopadlo špatně, není to sice origo (ten stojí 10t), ale když si zvyknu nic není nemožné...

post-14255-0-18603500-1408386845_thumb.jpg

post-14255-0-11819100-1408386895_thumb.jpg

post-14255-0-30001900-1408386981_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mám pár roků, kupoval jsem je jako nové v Oriose jako desetiletou trezorovku.

Jasně tak to jóó. Já jen, že jsem je tady neregistroval ani neviděl fotky (asi někde budou). Mohl bych Tě ještě poprosit  buď o fotku nebo odkaz kde jí najdu? Jde mi o řemínek, já je koupil s origo překlápěčkou, ale neorigo černým řemínkem. Tak jsem jej nechal ušít, je pěknej, ale neodhadl jsem miniaturní vzdálenost mezi stěžejkama a pouzdrem, tak se mi tam teď trochu drbe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsem je zde zatím nikde nepublikoval. Přidávám nějakou fotku, co jsem vyšťáral v počítači. Ty stežejky jsou origo prohlé, potom se tam ten řemen lépe vleze.

Jasně tak to jóó. Já jen, že jsem je tady neregistroval ani neviděl fotky (asi někde budou). Mohl bych Tě ještě poprosit  buď o fotku nebo odkaz kde jí najdu? Jde mi o řemínek, já je koupil s origo překlápěčkou, ale neorigo černým řemínkem. Tak jsem jej nechal ušít, je pěknej, ale neodhadl jsem miniaturní vzdálenost mezi stěžejkama a pouzdrem, tak se mi tam teď trochu drbe. 

 

post-1842-0-60312600-1409089983_thumb.jpg

post-1842-0-24739100-1409089992_thumb.jpg

post-1842-0-38781300-1409090000_thumb.jpg

post-1842-0-41267700-1409090010_thumb.jpg

post-1842-0-08716000-1409090020_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsem je zde zatím nikde nepublikoval. Přidávám nějakou fotku, co jsem vyšťáral v počítači. Ty stežejky jsou origo prohlé, potom se tam ten řemen lépe vleze.

 

Díky, to s těmi stěžejkami jsem nevěděl. Takže origo je přeci jen čerenej řemen. Já mám aktuálně ušitej pilotní řemen ala Mark XVI, ale občas přemejšlím, že bych je dal na nějakej elegannější, viděl jsem nějaký kroukouše v tmavě hnedý, který by mohly docela sedět. Potřebuju hneděj, byť třeba tmavě, protože je nosím do práce a boty mám převážně hnědý. Ale nevím zda to s tím krokoušem není prasárna. No, pro mě jsou to takový skoro oblekovky, tak by se to třeba sneslo. 

No este jedneho vlastnika Mark XV som dopatral :) Btw. nechodi tiez na toto forum? :P

Tak to Ti pěkně děkuju. Zatím první důvod proč je prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju hneděj, byť třeba tmavě, protože je nosím do práce a boty mám převážně hnědý. Ale nevím zda to s tím krokoušem není prasárna. No, pro mě jsou to takový skoro oblekovky, tak by se to třeba sneslo. 

Objednal som si http://www.strapshop.cz/iwc/rios-hurricane, tmavohnedy :)

 

Ako alternativa nieco od http://www.jacobstraps.com/js1c-correas-iwc-exupery.html, mam od neho remen na Ingy, a je to parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.strapshop.cz/iwc/rios-hurricane

 

http://www.jacobstraps.com/js1c-correas-iwc-exupery.html

 

Opravil som URL, zahypertextovalo to aj ciarku... Uz su s presnym odklikom.

Problém "patnáctek" je, že nožky mají rozteč 19mm, což výběr dost omezuje. Ale ten druhej shop jsem neznal, mrknu tam až budu mít víc klidu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém "patnáctek" je, že nožky mají rozteč 19mm, což výběr dost omezuje. Ale ten druhej shop jsem neznal, mrknu tam až budu mít víc klidu. Díky.

 

Ked kolega u neho objednaval remen na Ingy, urobil mu presne dierky a samotne velkosti remienkov na mieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked kolega u neho objednaval remen na Ingy, urobil mu presne dierky a samotne velkosti remienkov na mieru.

Ten tmavohnědej aligátor je super. Já se stavím ve strapshopu, zjistím, co bych tam mohl pořídt (k origo překlápěčce) a uvidím. Každopádně díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...