Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Tak je to pod střechou... a je to pod střechou s neuvěřitelným příběhem... v podstatě došlo k výměně stávajících IWC co jsem tady kdysi koupil od Popshopa za BP :)

Někdy v roce 2005 jsem si tady od Popshopa koupil IWC.. diameter 44, velmi tenký okraj, ciferník v barvě medu, velmi originální font čísel, takový hranatý, velmi hlasitý tikot s velmi malou frekvencí.... bouchnul jsem na ně hnědého krokodýla a byl jsem za hrozného frajera... Kdekoliv jsem se s nima objevil, u Dušáka, Bechyněho, nad nima presonál slintal , půjčoval si je z ruky a běhal s nima dozadu :) Což byla sranda,protože mně stály 30 tkč..

Já vždycky byl na ty B-Uhren... tak vám tak furt koukákm po IWC BP... přemýšlím, občas si nechám do toho vstoupit chuť na jiné hodinky, Glashutte a pod.... a pak mi kamarád říká "Hele, vole, ty tamty IWCčka stejně nenosíš tak je střel a bude na BP" ... Když jsem byl na srazu tak si těch "medových IWC" nikdo moc nevšimnul... ale zase jinej kámoš říkal "to je kup roku vole, na tom vyděláš" ... a jak řekl tak se stalo... s drbným doplatkem jsem díky tomu získal IWC Big Pilot... ikonu B-Uhren...

 

jedna fotka z ruky a mobilu , jak se mi ještě chvěje :)

 

Ty vole! Tak to je masakr! Blahopreju k hodinkam i k takovy klice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole me je spatne!!!!!!!!!!!!! Gratuluju strasne moc - tohle je sen kazdeho milovnika leteckejch hodinek a BP korunuji tvoji vyjimecnou sbirku!!!!!!!!!!!!!

 

 

děkuju, děkuju, děkuju :) Fakt je to sranda, ale stály mně zlomeček ceny za kterou se prodávají :D

 

tak už mi zbývá jen ty Glashutte a Wempe a mám to kompletní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, ale nemáš pravdu že si jich na srazu nikdo nevšiml,víš se se mi pro tu barvu ciferníku a atypický font moc líbily Tak si ty BP užij je to paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze si navic vojebal Popshopa, to ma dvojnasobnou cenu!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

nevojebal... a ani bych to neudělal... já jsem taková trubka, že bych ho na to upozornil :) Já také nevěděl, že můžou mít takovou cenu... no uidíme... ještě mám od popshopa jedny IWC co jsou v rubrice prodej už pěkně dlouho... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty cibuláři !!! jestli jsou to ty iwc co myslím, tak ten co ti je vyměnil ze bp, které jsou doufám origo a nepoškozené, tak se jdi natvrdo ožrat, samozřejmě bez hodinek, protože to je jako vyhrát ve sportce, to se prostě nestává, takže obrovská gratulace :thumbsup_anim: myslím, že až ten agent co ti je vyměnil zjistí co udělal, tak :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...