Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Přes jaké obchodníky/aplikace řešíte investice do kryptomen? Dohledal jsem třeba plus500, kteří umí obchodovat s CZK, ale zastavil jsem se na ověření účtu, protože všechny druhy výpisů (banka, služby za byt, energie...) potřebných k ověření, mám vztaženy k jiné adrese, než v OP, pasu, RP... Nemáte, prosím, někdo podobnou zkušenost a dokázali jste to vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem kdysi začínal s akciema na plus500. Měli vždycky šílený poplatky - udržovací margin atd. Je pravda, že pak jsem přešel na XTB a od té doby nevím. Možná se změnili, ale co vím, tak se vždycky považovali za šidily :-).

 

Jinak spoustu altcoinů se dá koupit například na Bittrexu. Chce to hledat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bitstamp doporucovali  na nejakem investicnim webu, ze transkace bezi rychle, za dobry kurz, s malym poplatkem, nevyhodou jsou, tusim, 4 obchodovatelne meny.. Coz mi tolik nevadi, chci to zkusit spise z legrace s par korunama :)

Momentalne uz ale par dnu cekam na schvaleni.. :baby:  Trosku me stve ten pozadavek stejneho bydliste v dokladech a na uctech, coz tedy nemam.. Skoro jsem to vzdal, pak jsem ale zjistil, ze z nejakeho duvodu mam na uctech od elektriny adresu trvaleho bydliste, tedy shodnou s obcankou..  Tak uvidim, jestli to bude pruchozi.. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac odporucam http://blockchain.bi Je to regulovane, ochrana vkladu 50k/100k podla jurisdikcie a nekupujes priamo ale ako derivat. Osobne mi social trading vyhovuje viac, nemam cas sa tomu teraz venovat. Odporucam investovat priamo do ich fondov alebo si urobit portfolio z dobrych traderov, podla toho comu verite. Da sa priamo vsadzat aj na akcie, komodity, indexy a pod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac odporucam http://blockchain.bi Je to regulovane, ochrana vkladu 50k/100k podla jurisdikcie a nekupujes priamo ale ako derivat. Osobne mi social trading vyhovuje viac, nemam cas sa tomu teraz venovat. Odporucam investovat priamo do ich fondov alebo si urobit portfolio z dobrych traderov, podla toho comu verite. Da sa priamo vsadzat aj na akcie, komodity, indexy a pod.

Trochu mi na tom modelu chybí ta dispozice se samotnou měnou. Mně právě na krytu přijde super, že si to můžeš přeposlat a klidně pak začít na úplně jiné burze nebo s tím případně někde i platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mi na tom modelu chybí ta dispozice se samotnou měnou. Mně právě na krytu přijde super, že si to můžeš přeposlat a klidně pak začít na úplně jiné burze nebo s tím případně někde i platit.

Moze byt. Nevyuzivam momentalne tieto moznosti a netradujem ostatne crypto okrem tych co su tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...