Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Držíte i přes dnešní ohromný propad nebo jste to vzdali? Já držím a věřím, že se crypto opět vzpamatuje

Mam v tom málo. Cca 1BTC a stále držím a držet budu dlouho. Tzn. HODL. Cílová částka je 350tis USD za BTC. Tak uvidíme. S tím že jsem nakupoval za 800Eur, jsem relativně v klidu delší dobu.

 

Každopádně držte to! Bude jen činsky nový rok!

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Radku, normalne bych na to ani nereagoval, ale o letadle se mluvi od btc na 100 USD, ja tomu osobne neverim, ale zaroven netvrdim, ze to nemuze nekdy cele krachnout, to asi nevi nikdo. Jen neni az takovy problem z toho vytahnout puvodni investici a pak se dej co se dej...krome toho co mam z 2013 jsem nakoupil za docela slusnou castku pred vanoci, myslim, ze jsem to tu i psal, rekneme v te nejhorsi dobe, mel jsem pripravene portfolio a zkusil risknout navic jeden coin (TRX) za trochu vetsi obnos, prave pro vytazeni puvodni castky, nakup 250sat, prodej nastaveny na 1500sat, a jen z toho jednoho uz mam puvodni investici venku (behem asi 1 tydne), a cele prosincove portfolio zustalo. To necham viset 2-3 roky a uvidim. V portfoliu mam vicemene coiny postavene na smysluplnych projektech, ktere povetsinou uz funguji (jako Modum napr.), a u takovych nemam obavu o zhodnoceni v dalsich letech. BTC nemam zadne, LTC symbolicky spis z nostalgie, zadne shitcoiny ala verge nebo ripple, zadne vyhypovane coiny co jeste ani produkt nemaji, nebo ho ani neprinesou v nejblizsi dobe (ADA, IOTA). A i pres tohle vsechno, kdyby ty perspektivni coiny mely vsechny padnout na nulu, tak to byl pokus, ktery me nic nestal, ale ani bych toho nelitoval.

 

A budeš doufat že tobě podobných se najde dalších pár tisíc, aby se to letadlo na levně spálené čínské uhlí nepropadlo pod 4k (2k, 1k, 1Kč)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, normalne bych na to ani nereagoval, ale o letadle se mluvi od btc na 100 USD, ja tomu osobne neverim, ale zaroven netvrdim, ze to nemuze nekdy cele krachnout, to asi nevi nikdo. Jen neni az takovy problem z toho vytahnout puvodni investici a pak se dej co se dej...krome toho co mam z 2013 jsem nakoupil za docela slusnou castku pred vanoci, myslim, ze jsem to tu i psal, rekneme v te nejhorsi dobe, mel jsem pripravene portfolio a zkusil risknout navic jeden coin (TRX) za trochu vetsi obnos, prave pro vytazeni puvodni castky, nakup 250sat, prodej nastaveny na 1500sat, a jen z toho jednoho uz mam puvodni investici venku (behem asi 1 tydne), a cele prosincove portfolio zustalo. To necham viset 2-3 roky a uvidim. V portfoliu mam vicemene coiny postavene na smysluplnych projektech, ktere povetsinou uz funguji (jako Modum napr.), a u takovych nemam obavu o zhodnoceni v dalsich letech. BTC nemam zadne, LTC symbolicky spis z nostalgie, zadne shitcoiny ala verge nebo ripple, zadne vyhypovane coiny co jeste ani produkt nemaji, nebo ho ani neprinesou v nejblizsi dobe (ADA, IOTA). A i pres tohle vsechno, kdyby ty perspektivni coiny mely vsechny padnout na nulu, tak to byl pokus, ktery me nic nestal, ale ani bych toho nelitoval.

S tím nemohu než souhlasit.

 

Je velmi důležité si uvědomit o čem se bavíme. Bitcoin jako takový neprodukuje nic, jen teplo, to jo. Byl ovšem první a Nakamoto (tvůrce BTC a myšlenky Blockchain jako takové) přinesl světu hlavně tu technologií Blockchain.

 

To je dle mého alfa a omega celého úspěchu krypromen. To v žádném případě není bublina, letadlo či cokoliv jiného. Je to prostě revoluce v přístupu k decentralizaci a možné anonymitě skloubene s transparentnosti.

 

Bitcoin má dlouhodobě takovou cenu protože byl první a je nejznámější. Jenže za poslední půlrok je poměr kapitalizace btc:altcoiny jinde. Lidi si uvědomuji, že Bitcoin a jeho v současné době stará verze Blockchainu už není to ono. Jdou na tom vydělat bomby, ale díky nováčkům co o tom prd ví a nakupujou protože je to in (ale forex nefunguje jinak).

 

Pro investici fajn, díky brutální volatilite se dá dost udělat, ale i ztratit. V tom ja vidím ten krátkodobý potenciál zisku. Z dlouhodobého hlediska inklinuji k altum, které už něco nabízí a mají tím pádem šanci růst a ukázat reálné využití.

 

Pozn. Pro malé ostrovní kmeny je letadlo na obloze divnej pták, to přece neznamená že nás o tom budou přesvědčovat. Prostě neví o co jde...

 

Blockchain je budoucnost, v současnosti kdy se chystá průmysl 4.0, IoT, 5G, kvantové počítače... Je to jen další díl do té ucelené skládačky. Nikoliv Bitcoin, ale technologie Blockchain!

 

Tak to vidím já

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš nějak rozvést jak se dají skloubit dva přímé protiklady?

Myšleno tak, že jsi schopen dohledat všechny transakce co kde kam šlo, jen nevíš či je ta konkrétní peněženka.

 

Mno a dále samozřejmě zdrojové kódy, často na GITu.

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Rodeo65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, ze začal trochu hon na kryptoměny. Korea nejdřív řekla, že to zakáže pak to zase zmírnili. Pak vystoupil Warren Buffett a řekl, že v tom nevidí budoucnost a že to zkrachuje... to jsou všechno špatný zprávy, které mají negativní vliv na investory. Nevím jestli jste si všimli, ale během nákupní horečky byla mediální masírka jak Bitcoin nezná strop a prognózy, že to půjde na 100.000 USD tak stejně tak jsou teď média plný toho jak to padá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...