Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám nakoupeno přes Revolut, když byl kolem 260k, teď když to vyskočilo, tak si s odstupem času říkám, že by bylo lepší ho mít vlastní peněžence..

A to s Revolutem nelze, takže zvažuji vše prodat a časem začít znovu. Je to špatná úvaha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bob napsal:

Revolut je dost rizikovej na vetsi investice, taky se muze stat ze ucet bloknou, budou chtit dolozit prijmy, spousty citlivych dokumentu a byva to na dlouhe lokty. Ja po dlouhodobe zkusenosti tam nechavam jen par tisic.

To jsi mě moc nepotěšil, o takových případech jsem už slyšel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam ucet zablokovanej uz dva mesice, dokladal jsem vsechno, vypisy z uctu, danovy priznani, uverovy smlouvy, vyplatni pasky. 
mam tam jen par korun, jde platit kartou tak jsem je poslal nekam ze uz dalsi dokumenty neposlu a az to vycerpam tak na ne kaslu.

protocil jsem tam loni asi 700, totiz staci ze tam das 250, pak je vyberes, pak je tam das znovu a podle nich je to prijem 500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem studoval peněženky, nakonec po pročtení různých článků to nechávám ležet na Coinbase, kde nakupuji.

SW peněženkou v mobilu jsem to řešit nechtěl HW peněženkou také ne, protože bych ji ztratil. Nechávám to tedy zatím ležet u nich.

Doplňujete někdo portfolio i jinou kryptoměnou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Vanilla napsal:

Taky jsem studoval peněženky, nakonec po pročtení různých článků to nechávám ležet na Coinbase, kde nakupuji.

SW peněženkou v mobilu jsem to řešit nechtěl HW peněženkou také ne, protože bych ji ztratil. Nechávám to tedy zatím ležet u nich.

Doplňujete někdo portfolio i jinou kryptoměnou? 

ja mám okrem Bitocinu ešte Ripple... asi by som to ale nenanzýval ani doplnkom portfolia, kupoval som to skor len tak pre zábavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 19. 11. 2020 v 22:54, Martin61 napsal:

Když si někde přečtu něco o bitcoin peněženkách, všude najdu že pokud to myslím s bitcoinem vážně, chce to hardwarovou peněženku - třeba TREZOR ONE. Co ale znamená myslet vážně? :D 

Myslet to vážně s BTC znamená, mít je na vlastním privátním klíči, tedy třeba v tom Trezoru one, nebo T a jiných. Protože pokud tak neučiníš de facto bitcoin “nevlastníš”, vlastní ho nějaká třetí strana. Not your keys not your coins. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, distar napsal:

Myslet to vážně s BTC znamená, mít je na vlastním privátním klíči, tedy třeba v tom Trezoru one, nebo T a jiných. Protože pokud tak neučiníš de facto bitcoin “nevlastníš”, vlastní ho nějaká třetí strana. Not your keys not your coins. 

Pocitam teda ze ucet u banky nemas a veskerej cash mas doma pod matraci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, busdriver napsal:

Pocitam teda ze ucet u banky nemas a veskerej cash mas doma pod matraci?

Několik let už nemám. Pár bankovek na běžnou spotřebu mít doma můžu, ale jinak právě ten HW trezor, sám sobě bankou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2020 v 13:13, distar napsal:

Myslet to vážně s BTC znamená, mít je na vlastním privátním klíči, tedy třeba v tom Trezoru one, nebo T a jiných. Protože pokud tak neučiníš de facto bitcoin “nevlastníš”, vlastní ho nějaká třetí strana. Not your keys not your coins. 

No a kdyz to s BTC nemyslim zas tak vazne abych kupoval HW penezenku a nechci nakupovat u revolutu, kterej ma ty ceny trosku jinde.. Tak jakou penezenku teda pouzit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Pepino777 napsal:

No a kdyz to s BTC nemyslim zas tak vazne abych kupoval HW penezenku a nechci nakupovat u revolutu, kterej ma ty ceny trosku jinde.. Tak jakou penezenku teda pouzit?

Jakoukoli oficiální softwarovou...je to na každém, jak si váží peněz. A souhlasím s Martinovým komentem, investice do hw walletu je minimální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...