Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, PavelSch napsal:

Včera jsem založil účet na coinbase a teď koukám co se to zas děje. No, asi budu ještě chvíli studovat před prvním nákupem 

A co přesně chceš na B studovat (kromě jak prodat/nakoupit)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 9. 1. 2021 v 19:57, exBURN napsal:

Jinak já teď otevřel Cardano -  stojí to 0,25 dolarů a začíná se o tom mluvit. Jako potenciální los to může být zajímavé 😄

Pres co jsi nakupoval?:) Coinbase nepodporuje.. Kazdopadne projekt to je hodne zajimavy.. Tech par kacek do toho vrazit za to stoji.. :default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Ajaj napsal:

A co přesně chceš na B studovat (kromě jak prodat/nakoupit)?

asi kde najít informace, kdy se konají tzv. pump and dump runy. 

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já asi 2 měsíce zpět začal študovat Bitcoin. Říkal jsem si, že jestli do toho půjdu, tak to nechi jen tak bezhlavě nakoupit. Chci to napřed pochopit. K tomu mi úžasně posloužil na youtube bitcoinovej kanál. Viděl jsem už asi 24 hodin materiálu. No a něž jsem to sjel a pochopil, toš taková pumpa a bitcoin za mega. Nicméně stejně ho koupím a to teď. Už jen čekám až mi z revolutu přetečou prachy na coinbase, což by mělo být zítra.

Jo a koupím ho za málo peněz. Vlastně asi za hodně málo peněz, bo jsem nezámožná třída, ale budu postupně po troškách přikupovat a hodlovat a třeba časem vytáhnu počáteční vklad a pak už to bude jen lepší. A nebo se to taky pos... Ale právě proto tam zase nebudu mít tolik pěněz, aby mě to urvalo žílu. No jo měl jsem začít studovat tak před půl rokem:D

Spíš teď přijít na to, který z těch altcoinů co jsou teď na dně budou mít potenciál někam jít v budoucnu.

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, papun napsal:

Spíš teď přijít na to, který z těch altcoinů co jsou teď na dně budou mít potenciál někam jít v budoucnu.

Na dně neni teď nic, i shitcoiny vylítly do nesmyslů. Já k ETH dokoupil ještě polkadot, tron, aave a chainlink. Ještě přemejšlim nad cardano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja věřím ještě ICX, ale musí se dostat do podvědomí i mimo Jižní Koreu. Binance na tom třeba teď postavil jeden node.

Jinak se mi dneska zdálo že se btc 2x pokusí o prorazeni 50k USD rezistence a pak padne na 26k USD a tam se neudrží dlouho a padne na 10k USD a tam nakoupím Takovej mokrej krypto sen


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdálo, že čekám dítě s kámoškou, která má svoji rodinu, já mám taky svoji rodinu (to ridiny jsou realita) no a nevěděl jak z toho ven, ale v tom snu jsem měl 4 mega v bitcoinu, tak jsem říkal, že ji můžu posílat prachy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdálo, že čekám dítě s kámoškou, která má svoji rodinu, já mám taky svoji rodinu (to ridiny jsou realita) no a nevěděl jak z toho ven, ale v tom snu jsem měl 4 mega v bitcoinu, tak jsem říkal, že ji můžu posílat prachy

Tak to jsi relativně v pohodě


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak moc v reálu složitý je to takhle vycashovat? Když toho má člověk třeba za 20 mega a chce se toho co nejefektivněji zbavit? Ptám se čistě ze zvědavosti:)

Dle mě je to příjem a musíš to nějak zdanit, jenže když jsem se o to zajímal tak se ještě pořádně nevědělo a lidi spíš kupovali na Alze věci za btc, případně ty lamba...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...