Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Takový drobný by rozhodily trh, jakože nějakou konkrétní burzu? Jasně zdanění už je další věc, myslim mám v tom nějaký relativně pěkný prachy, chci z toho rychle a efektivně ven, co udělám. Neni to předpokládám jedna transakce BTC out - prachy na účet in, nehledě na nějaký dokazování původu těch peněz a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takový drobný by rozhodily trh, jakože nějakou konkrétní burzu? Jasně zdanění už je další věc, myslim mám v tom nějaký relativně pěkný prachy, chci z toho rychle a efektivně ven, co udělám. Neni to předpokládám jedna transakce BTC out - prachy na účet in, nehledě na nějaký dokazování původu těch peněz a tak.

Nesmíš hned vytahnout 1B USD, koukni co to udělalo s trhem. Bys nás nasral


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Micey napsal:

Takový drobný by rozhodily trh, jakože nějakou konkrétní burzu? Jasně zdanění už je další věc, myslim mám v tom nějaký relativně pěkný prachy, chci z toho rychle a efektivně ven, co udělám. Neni to předpokládám jedna transakce BTC out - prachy na účet in, nehledě na nějaký dokazování původu těch peněz a tak.

Jasně že to hne s trhem, chceš se toho zbavit, takže sleduješ aktuální hodnotu a ta lítá hore dole podle objemu. Takže rozložit a pohoda.

Jedna transakce to bejt může, ale silně o tom pochybuju :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurde jde nějak obnovit heslo v peněžence blockchain? Nebo je to ztraceno, zakládal jsem si ji v roce 2014 a něco málo jsem tenkrát koupil, získal klikáním na reklamu. ID peněženky mám, ale heslo si po 7 letech nepamatuji....budou to jen drobné určitě ale i tak by mě zajímalo kolik tam mám 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, papen napsal:

Kurde jde nějak obnovit heslo v peněžence blockchain? Nebo je to ztraceno, zakládal jsem si ji v roce 2014 a něco málo jsem tenkrát koupil, získal klikáním na reklamu. ID peněženky mám, ale heslo si po 7 letech nepamatuji....budou to jen drobné určitě ale i tak by mě zajímalo kolik tam mám 🙂

Pokud máš seed k peněžence, tak ji bez problému obnovíš a znovu zahesluješ, pokud ne, je to ztracený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, papun napsal:

Shitcoiny řešit nechci. Když už, tak něco smysluplnější co má nějakou predikci. Jako ETH třeba. 

No ETH je ale teď ATH, jestli si měl v plánu koupit něco, co je na dně, tak tudy asi cesta nevede :D

Nicméně za rok může bejt dno nynější ATH...

před 2 hodinami, hinkle napsal:

Inspirativní si projít vlákno od začátku a srovnat s grafem vývoje. Každopádně gratulace těm co do toho šli v 2017. I trochu nefalšované české závisti...

Já furt čekám, kdy si ty chytráci, co se oháněli bublinama, přijdou vyklopit máslo na hlavu a vono nic.. Ale nedej bože kdyby měli tenkrát pravdu, to by se tu plácali po ramenou. Beru to ale jako takovej kolorit pár místních všeznal-všudybylů :D stačí kouknout na 1. stránku.

před 12 minutami, papen napsal:

Kurde jde nějak obnovit heslo v peněžence blockchain? Nebo je to ztraceno, zakládal jsem si ji v roce 2014 a něco málo jsem tenkrát koupil, získal klikáním na reklamu. ID peněženky mám, ale heslo si po 7 letech nepamatuji....budou to jen drobné určitě ale i tak by mě zajímalo kolik tam mám 🙂

Jedině, jestli sis tenkrát vytvářel tu sekvenci nahodilejch slov a někam to zapsal, jinak se obávám, že máš pech.

Jo, co byly tenkrát drobný, to teď může bejt aspoň na nový auto třeba.. no držim palce, ať najdeš nebo ať si vzpomeneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@busdriver no hledat v tom smetišti něco co má dno a čekat že z toho něco bude, tak to fakt ne. Naskočil jsem do vlaku asi docela pozdě, ale pořád věřím, že ten vlak má ještě do stanice daleko, aspoň teda u BTC.

ETH má potenciál v tom co může umět a v tom je jiný a přitom ne už neznámý. Nicméně zatím mi stčí BTC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja věřím ještě ICX, ale musí se dostat do podvědomí i mimo Jižní Koreu. Binance na tom třeba teď postavil jeden node.

Jinak se mi dneska zdálo že se btc 2x pokusí o prorazeni 50k USD rezistence a pak padne na 26k USD a tam se neudrží dlouho a padne na 10k USD a tam nakoupím Takovej mokrej krypto sen


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak ICX od mého zmínění zda +80%. Koukněte na to. Navíc proof of stake. Na Binance nodu až 22% ale jen do 500icx a nebudou u Vas v peněžence.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja věřím ještě ICX, ale musí se dostat do podvědomí i mimo Jižní Koreu. Binance na tom třeba teď postavil jeden node.

Jinak se mi dneska zdálo že se btc 2x pokusí o prorazeni 50k USD rezistence a pak padne na 26k USD a tam se neudrží dlouho a padne na 10k USD a tam nakoupím Takovej mokrej krypto sen


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak ICX od mého zmínění zda +80%. Koukněte na to. Navíc proof of stake. Na Binance nodu až 22% ale jen do 500icx a nebudou u Vas v peněžence.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tehdy koupil z donuceni, přečkal všechny pády a ted jsem fakt pripravenej strelit... 
Záleží na nákupce, já mít dobře nakoupeno, tak dneska postupně uprodavam, ale určitě bych nevyspal všechno, tak třetinu řekněme. Ale protože mám velký kulový, tak mi to netrapi .

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už je to ranec a nikdo neví kam to poletí, proto bych nějakej zisk já osobně realizoval. Dělám to tak u akcií, udělal bych to i tady. Ale to se mi to říká, když nic (skoro) nemám a kdyby to spadlo, tak bych si pak nadával. No a kdyby to rostlo tak taky . Takže nějakej kompromis.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ta pravá sranda teprv přijde :-).

 

Jinak @Micey pokud je těch 20M v CZK, tak to tak klidně práskni celý. Na grafu to nic neudělá a jestli, tak si toho sotva všimneš. V průměru to dělá hodinový objem cca 4mld. dolarů. 20 mega českých je proti tomu jako když se vyčuráš do oceánu ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...