Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Gustaf napsal:

Na 2,5mio...to by šlo :D

Tak určitě, tento týden jsem někde poslouchal Sedláčka, jak líčí svět rozštěpený na blahobytnou polovinu obyvatelstva, která naskočila včas na crypto a na tu druhou v bídě... to vlije optimismu do žil, pro nákup ADA. Takový pěkný akademický background.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Údajně by mělo ADA, podle nejrůznějších prognóz, vylézt na 2,5 a pak konečná. Jak to vidíte, teorie toho všeho je mi docela sympatická, ale nevím.
Tady nemuzes dat na nejaky prognozy, muze to byt 10 nebo taky 0.01.

https://capital.com/cs/p-edpov-ceny-kryptom-ny-cardano-pro-roky-2021-2025
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Jo taky sem do toho neco nasypal, vubec nechapu o co de, je to moje premiera s temadle skoropenezma, ale uz jsem v zivote prisel o vic za uplny kokotiny, todle by mohla bejt aspon sranda sledovat:)

 Takze @Rodeo65 dik a jestli na tom prodelam kalhoty tak ti napisu osklivou SZ :D

No ja doufam ze neprodelas, kdyz to vytahnes treba ted, tak bys mel bejt v plusu :D Zbytek je na Tvem rozhodnuti :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to znamena, ze to zatim drzite na Binance? Resp pokud prece dam withdraw ta to jakoze prodam a penezenka mi je naprd ne?

A propos, na Binance muzete prece dat ten nakoupenej BTC dat taky pres Earn na urocenej vklad a nechat to tam lezet. Ale je fakt ze 14 % tam teda rozhodne neni.

Muzete nejak pro debily pls vysvetlit, na co mi je a jak funguje treba ten Celsius Wallet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Binance je burza a kdyz koupis krypto nebo tam mas jen fiat (treba eura), tak to nemusis nikam prevadet - tedy do sw nebo hw penezenky. Za to jsou vetsinou poplatky a obcas i dost velky. Riziko je hackersky utok na burzu a ze clovek o veci co tam ma prijde. Osobne vidim riziko i v tech penezenkach (fyzicka ztrata atd. ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to krypto jsem zjistil se stejně nedá odhadnout. Dřív jsem četl všelijaký analýzy a předpovědi a pak stejně druhej den je všechno jinak. Vůbec to nedává smysl😅 Do toho Elon...

Aktuální zhodnocení mám -25%. Ale představuji si, že jsem jako Ch. Bale ve filmu The Big Short (btw doporučuji, kdo neviděl), který každý den zapisoval na tabuli zhodnocení😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...