Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jeste se zeptam, co byste mi doporucili misto binance? Vcera mi to docela nasralo ta nemoznost nakoupit, rad bych mel nejakou alternativu jeste, preferuju platbu kartou pred sepa apod.

ja beru i tady: https://anycoindirect.eu/en
vcera jak byl shozenej kraken, binance i coinbase sem vesele nakupoval v onech exponovanych cca 15-15:30 bez problemu kartou a s prevodem rovnou do my wallet….
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Ajaj napsal:

Ja dneska naskakoval/vyskakoval v Litecoin. Jenom v malejch. Celej den. A výsledek cca 25% minus. 
Proč to ale říkám. Mám silný pocit, že mám dar nebo nejakej talent či co. Pokaždé když jsem koupil, tak to začlo klesat. Asi nějaký znamení 🤔

Mám pocit že to mám podobě. Jak koupím tak to začne klesat, jak prodám tak to stoupne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl trošku jinou otázku, respektive bych chtěl tip na nějakou pěknou přehlednou apku co se týče vývoje, máte něco?
Kupuju na Coinbase, kde je ovšem detailnější vývoj s grafem vždy až po rozkliknutí, chtěl bych to ideálně vidět rovnou, na což momentálně používám Coinmarketcap, ale kdyby někdo věděl ještě o něčem lepším, tak sem s tím prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak a rovnou i děkui, na desktop super, ještě ideálně i něco na iPhone a to nejlépe s možností přidání i do wingetu, ale to už chci asi vážně až moc :) coinbase sice umí widget, ale takový nijaký, marketcap pro změnu nemá vůbec, což je škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, 4st0n napsal:

Obchodujete nekdo btc eth apod pres Revolut a jaky s tim mate zkusenosti nebo postrehy?

Ja do toho spadnul az tenhle tejden. 

Revolut user friendly, ale je to fakt gambling. Jestli dobre chapu svoje nakupy (ta appka moc poplatky nevysvetluje), tak je lepsi koupit vic najednou nez min. Nevite nekdo, jak to pocita poplatek? A pak mi prijde nejlepsi pravidelne prikupovani. Naka zkusenost, kolik to prubezne stoji? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...