Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak pise Ajaj. Ja prikoupil za 40, ted az půjde pod 35 tak prikoupim znovu. Atd default_smile.gif

Hlavne by me zajimalo co ten Matic, kupoval sem tady po vasich referencich za 1.7 pujde to na tech 10 jo ^^ ze bych taky jeste prisypal…

Ja tomu věřím. Budu taky ještě dokupovat


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, krutor napsal:

Zatim z toho nemam moc dobry pocit, teprve jsme zacal a uz jsme ve ztrate skoro 100 dolaru. :D

Mate jeste nejaky zajimavy tip krom maticu? :D

Tak nabízím možnost ochrany před sebou samotným. Další dva litry pošleš mně na účet, tak o ně nepřijdeš. Za nějaký čas ti půlku z toho pošlu já zpátky, takže vlastně ještě litr vyděláš 😃 

Jednoduchý, výhodný pro oba, v klidu a bez stresu. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Tom4 napsal:

Tak nabízím možnost ochrany před sebou samotným. Další dva litry pošleš mně na účet, tak o ně nepřijdeš. Za nějaký čas ti půlku z toho pošlu já zpátky, takže vlastně ještě litr vyděláš 😃 

Jednoduchý, výhodný pro oba, v klidu a bez stresu. 

Nezni to zas tak spatne, ale jeste pockam az se s spalim poradne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro zajimavost, jak se (technicky) vlastne dani zisk z krypto v Cechach? 

zatim to mam jako hru, ale pocitam ze to tady (DDR) budu muset zacit resit. Blby je, ze mi muj broker neudela rocni vypis z prodeje/nakupu (jako u akcii), takze teoreticky musim kazdou transakci dolozit vypisem….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim z toho nemam moc dobry pocit, teprve jsme zacal a uz jsme ve ztrate skoro 100 dolaru.
Mate jeste nejaky zajimavy tip krom maticu?
Zajimavej tip jak prodelat bych mel, muzes mi to poslat na ucet . Ja tecu tak +- dvojku, ake kdo ti da 20% denne, ze jo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro zajimavost, jak se (technicky) vlastne dani zisk z krypto v Cechach? 

zatim to mam jako hru, ale pocitam ze to tady (DDR) budu muset zacit resit. Blby je, ze mi muj broker neudela rocni vypis z prodeje/nakupu (jako u akcii), takze teoreticky musim kazdou transakci dolozit vypisem….
Technicky je to popsany, prakticky bych rekl ze se to moc nedani (mam na mysli soukrome osoby)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde kupujete ten Matic? Na Revolutu jsem ho nenasel. Jedu podle hesla od Ajaje. To se mi desne zalibilo. 

Navic to mam v genech, strejda se leta "zivil" ruletou. Pak sel teda bydlet na par let k rodicum do pokojicku... :)))

 

Jeste se zeptam, co to Eretheum. Rikal jsem si, ze musim diverzifikovat a tam teprve tecu... 

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...