Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, uff napsal:

Kde kupujete ten Matic? Na Revolutu jsem ho nenasel. Jedu podle hesla od Ajaje. To se mi desne zalibilo. 

Navic to mam v genech, strejda se leta "zivil" ruletou. Pak sel teda bydlet na par let k rodicum do pokojicku... :)))

 

Jeste se zeptam, co to Eretheum. Rikal jsem si, ze musim diverzifikovat a tam teprve tecu... 

matic už je i na coinbase. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja se do toho taky pustil predevcirem a samozrejme jsem uplne “nadsenej”, ze to jde dolu... Mam BTC i Ethereum, ale jako diverzifikace se to zda nesmysl, protoze ETH kopiruje dost verne vyvoj BTC. Oba chodi nahoru a dolu spolu.
No nic, asi nezbyva nez pockat, az to zas pujde nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde kupujete ten Matic? Na Revolutu jsem ho nenasel. Jedu podle hesla od Ajaje. To se mi desne zalibilo. 
Navic to mam v genech, strejda se leta "zivil" ruletou. Pak sel teda bydlet na par let k rodicum do pokojicku... :)))
 
Jeste se zeptam, co to Eretheum. Rikal jsem si, ze musim diverzifikovat a tam teprve tecu... 
Jo, dokud nedojde cash, tak je to parada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@uff - pribeh se strejckem pobavil 🙂 dik.

@ all - osobni nazor amatera- diverzifikace je blbost. Prubeh soucasnyho padu maj vicemene vsichni stejnej (sleduju bitcoin, cad, eth, dogec, safetymoon, a gambluju v litecoin) pac reagujou na blabol Musk + China stop + USA dane/IRS + neco dalsiho co nevidim/nechapu.

Kazdopadne ja prikupuju 2x denne (pokazdy kdyz myslim, ze to je pekny dno:-) ). Ale vlastni blbost- vcera sel Litecoin pres 10% nahoru. Pouceni- nesnaz se eliminovat ztratu z celyho nakupu, ale jen z toho posledniho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a hlavne, nepouslouchej nazory zoufalcu na netu, abys vydelal na necem cemu vůbec nerozumis. Vnitřně se smiř s tím ze co do toho dáš už nikdy neuvidiš. 
V podstatě jak koupě 90% hodinek 🤣🤣🤣 hlavně tě musí bavit ten proces koupě.

seru na to. Jdu si na 3 hodiny zabehat a pak buď přikoupím nebo si otevřu flašku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to vtipny co se deje. Ocividne za sebou mame krypto covid bublinu a uvidime co se bude dit dal. Ja nakoupil v ten prvni velky pokles asi pred mesicem, pak jsem spokojene sledoval jak to roste, abych ted byl asi na 50% :D Jeste ze jsem v tom jen za par korun. Rikam si, kdy bude ta prave chvile dat tam o neco vic a par let se na to uz nedivat a pockat si co z toho bude. Z pohledu rocniho vyvoje je to furt nesmyslne nahore, na druhou stranu ten pokles uz je docela dramatickej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I‘m back! Padá hvězda, kupuj.

v podstatě jsme svědky historického okamžiku a měli bychom si toho vážit. Buď právě zplaskáva bublina co jěšte měla před pár dny tržní hodnotu přes 3,5trillion $ (tento týden už jen 2,5) nebo se nabízí unikátní návrat na počátek, kde 1$ v cryptu udělal 100 $ během jednoho roku

každej ať si dosadí do tý rovnice podle svého stavu šílenství 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I‘m back! Padá hvězda, kupuj.
v podstatě jsme svědky historického okamžiku a měli bychom si toho vážit. Buď právě zplaskáva bublina co jěšte měla před pár dny tržní hodnotu přes 3,5trillion $ (tento týden už jen 2,5) nebo se nabízí unikátní návrat na počátek, kde 1$ v cryptu udělal 100 $ během jednoho roku
každej ať si dosadí do tý rovnice podle svého stavu šílenství

Uz konsoliduji a chystám krabice na prodej manželky I děti at mám na nákup na crypto :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...