Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a) gambling. Čím víc to lítá tím větší zábava

b) kazdej rok si z peněz vyčlením částku kterou utratíme na “blbost”. Někdy to jsou hodinky, letos holt crypto

c) mít větší koule točím v řádu tisíc a ne stovek.

d) nikdy bych do toho nedal víc než 1% portfolia…i když…🤔😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, co tu furt blázníte?  Dyt to lítá nahoru dolu v rámci 10%, to jedete daytrading se stovkama tisíc nebo já to nechápu. Nic ve zlém, jen se ptám 
Vis jak se kolikrat nacekam na burze na 10%? Tady je to 3x denne, jen to trefit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) gambling. Čím víc to lítá tím větší zábava
B) kazdej rok si z peněz vyčlením částku kterou utratíme na “blbost”. Někdy to jsou hodinky, letos holt crypto
c) mít větší koule točím v řádu tisíc a ne stovek.
d) nikdy bych do toho nedal víc než 1% portfolia…i když…
A bavime se o jaky mene? $?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% odstreleno. Po měsíci trejdů mám na basu piv. Hurá. Ale jak říkám, je to jen o koulích. Za poslední 4 dny na celém portfoliu +3,63%. Jen to tam poslat ve velkým…

anyway. Nic nepotěší víc než cizí neštěstí 😎 Bavím se dnes se šéfem (Číňan), jak moc do toho teď šlapou u nich doma. Říká, že už ho to vůbec, ale vůbec nezajímá. Ptám se jako proč. No prej, před pár lety mu to někdo připravil přímo na stůl. Stačilo podepsat. Říkal si, pošlu tam 1000€. Pak si ale říká, taková píčXvina. Ptám se, a jako za kolik byl tehdá btc? Za dolar vole, za dolar! 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si říkám že jste třeba nenakoupili náký komodity, jako třeba například takový 25m skrytý zahradní obrubník. Na pozim za 999 korun, teďka za 1350.

Matika je jednoduchá, 6 na paletu, 10 na vejšku, 24 palet do kamiónu, koupíš dvacet kamiónů, dneska prodáš a deset mega čistého doma. To the moooon! ;)

Se mi ty úvahy tady líbí jako. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Tom4 napsal:
před 15 minutami, Tom4 napsal:

Si říkám že jste třeba nenakoupili náký komodity, jako třeba například takový 25m skrytý zahradní obrubník. Na pozim za 999 korun, teďka za 1350.

Matika je jednoduchá, 6 na paletu, 10 na vejšku, 24 palet do kamiónu, koupíš dvacet kamiónů, dneska prodáš a deset mega čistého doma. To the moooon! ;)

Se mi ty úvahy tady líbí jako. 

Hele, ze ty chces obchodovat? To nas ale vubec nezajima! My jsme tu kvuli gambling 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...