Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

V 23. 6. 2021 v 19:02, Ajaj napsal:

No jo, ale Prochy ti neřekl 30% nahoru nebo dolu 😂

ale vážně - už jsem to psal někde předtím. Pro mě osobně je to více gamble než investice. Samotná myšlenka blockchain mi přijde hodně zajímavá, ale nepoužitelná pokud ji propojíš na fiat (což dříve nebo později musíš nebo spíše to většina udělá). Pro nějakou uzavřenou komunitu super, pro celý svět pikaču, páč tam budeš mít pořád strašnou volatilita jak teď

Ta volatilita je prave vynikajici, diky tomu muzes obchodovat klidne i na spot a mit zajimavy zisky.. Pokud si nastavis nejaky pravidla a sledujes trh, signaly, nastudujes zakladni indikatory, technickou analyzu, tak to neni gamble..  Problem jsou nekdy ruzne trade skupiny, kde hlavni "trader" casto ignoruje varovne signaly, nebo ma spatne nacasovani, strategii atd... Takovi jsou extra nebezpecni (vcetne klidne i placenych "profiku"), tudiz spolehat hlavne na sebe a svuj usudek, dodrzovat strategii a pravidla, pak to jde 👍🏽  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Já už na to taky kašlu. Budu jen postupně sledovat až se moje mini portfolio limitně přiblíží nule:-D A kde je ten borec jak tu kdysi prohlašoval, že Matic bude za bůh ví kolik?:-D

Ja jsem tady, pořád dokupuji a dokupuju i Matic. Pořád tomu věřím a vidím v tom obrovský potenciál.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aspoň budete moc říct vnoučatům “byl jsem u toho!”….když to padlo.

apropó, klesá všechno, nejenom krypto. Ale pokud plno investorů vybírá miliardy, tak to musí někde zaparkovat. Ale to “někde” přece musí stoupat. Viděl něco někdo v posledních 24h stoupat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Prochy68 napsal:

o Avastu mi ani nemluv, posledni balik jsem prodal 7.7, protoze jsem si rikal ze uz nic neprijde...a on jump nahoru

Já si před několika měsíci sestavil portfolio - ČEZ, O2, KB, Avast s tím, že na to nebudu sahat a za divi jen něco přikoupím. U toho Avastu se ale o dividendě moc seriózně bavit nedá, tak jsem to nevydržel a pustil. Teď přemýšlím co s O2, který se asi časem z burzy odporoučí úplně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...