Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ty vole my jsme investoři každej se modlí ať to leze nahoru a já už druhej den brečím proč to nepadne aspoň o 15%
To je to riziko, kdyz to vysypes vsechno, pak chvili cekas, nakoupis draz nez si prodal a vzapeti sesup dolu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to zas dolu pude. Pred mesicem jsem se vysral na denni monitorovani, protoze to vypadalo, ze se to bude drzet furt dole kolem 32k a ja uz nemel za co nakupovat. Tak jsem cekal a ejhle, ted se to vysvihlo. Tak jsem prodal a za draho nakupovat nebudu. Proste zase tyden/dva/mesic pockam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád to stavím na úroveň sázek na Sportku 😄 Nevím co je teď přesně impulzem růstu, naposledy jsem zaregistroval jen upgrade u Etherea, ale to je už tak týden. Pořád to lidi kupují a prodávají na základě růstu a poklesu cen a jejich aritmetického očekávání, většina investorů (aspoň těch drobných) o tom zdaleka neuvažuje jako o měně ale jen jako o "číslech".  Celý je to tedy jen velká hra a tak k tomu přistupuju - neumím si představit tam dát velkou část portfolia a čekat na zhodnocení v dlouhodobém horizontu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš to tu asi číta, pretože minulý týždeň mi s nadšením oznamoval, že si vzal spotrebák a všetko vrazil do krypta. Asi tiež už vyberá farbu lamba  ... samozrejme mu držím palce a dúfam, že vyberie správne
Pockej, to jako vazne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, AweOne napsal:

kámoš to tu asi číta, pretože minulý týždeň mi s nadšením oznamoval, že si vzal spotrebák a všetko vrazil do krypta. Asi tiež už vyberá farbu lamba 😀 ... samozrejme mu držím palce a dúfam, že vyberie správne

nifhh6m4zt671.jpg.ee674d3603cdd98631a3a357f9fb5e14.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Prochy68 napsal:
před 17 hodinami, AweOne napsal:
kámoš to tu asi číta, pretože minulý týždeň mi s nadšením oznamoval, že si vzal spotrebák a všetko vrazil do krypta. Asi tiež už vyberá farbu lamba emoji3.png ... samozrejme mu držím palce a dúfam, že vyberie správne

Pockej, to jako vazne?

je to tak... myslím ale, že jeden z coinov, kam šla podstatná časť prostriedkov bol XRP a tuším spomínal nákup niekde okolo 0,4 USD. Takže k dnešku zisk cez 100 % 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...