Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem hrozně nedisciplinovanej. Na začátku jsem si dal plán, že jakmile mi nějaký coin udělá 100%, vyberu počáteční vklad, beru prachy a mizím. U ADA jsem už na 120% a samozřejmě se mi to nechce pouštět.

Na druhou stranu, zrovna do cardana jsem dal úplně mrzkej peníz a mít 1500,- nebo nemít je asi jedno..spíš mě štve, že nejsem schopnej se držet plánu, když vidím jak je to zelený. Bitcoin mám long, ale do ETH a ADA jsem šel čistě na gembl, všechno nebo nic a teď nevím kdy skončit (ETH už jsem plus +80%)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, cira napsal:

ADA by me podle reakci vylezt na 5$, drzet do konce roku neni spatny napad.

Odesláno z mého SM-T720 pomocí Tapatalk
 

Kolik je ted v ADA penez? "Podle reakci ma vylezt na 5USD" znamena, ze ted pry cene pod 2USD do toho musi hejlove nalit 2,5x vic penez nez je v tom ted. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, PavelSch napsal:

Já jsem hrozně nedisciplinovanej. Na začátku jsem si dal plán, že jakmile mi nějaký coin udělá 100%, vyberu počáteční vklad, beru prachy a mizím. U ADA jsem už na 120% a samozřejmě se mi to nechce pouštět.

Na druhou stranu, zrovna do cardana jsem dal úplně mrzkej peníz a mít 1500,- nebo nemít je asi jedno..spíš mě štve, že nejsem schopnej se držet plánu, když vidím jak je to zelený. Bitcoin mám long, ale do ETH a ADA jsem šel čistě na gembl, všechno nebo nic a teď nevím kdy skončit (ETH už jsem plus +80%)  

Pri tyhle castce bych to asi vubec neresil, to muze jen pozitivne prekvapit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ada drzim a mam v planu drzet, prikupovat zatim nehodlam, ale zadnej investicni plan do crypto nemam takze to muze byt zitra jinak. Co bych chtel ale vysypat je matic az bude prilezitost.

Ja hodlám koncem roku, začátkem 22 v sypat vše co půjde a nechat jen BTC a dokoupit možná ETH.

Matic mi zatím připsal 150minci od nákupu jen držením, takže co jde držet někde kde z toho něco kape.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi, jak dostavate crypto z vasich penezenek napr. Exodus ci jine  na cesky ucet v bance? nakupoval sem pres Kraken, Coinbase ci Binance a dal do penezenky. A moc nevim, jak to dostat v poradku zpatky domu a eventuelne zohlednit co nejmensi poplatky 🙂 diky za tipy.

Upraveno uživatelem Rybiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, PavelSch napsal:

Já jsem hrozně nedisciplinovanej. Na začátku jsem si dal plán, že jakmile mi nějaký coin udělá 100%, vyberu počáteční vklad, beru prachy a mizím. U ADA jsem už na 120% a samozřejmě se mi to nechce pouštět.

Na druhou stranu, zrovna do cardana jsem dal úplně mrzkej peníz a mít 1500,- nebo nemít je asi jedno..spíš mě štve, že nejsem schopnej se držet plánu, když vidím jak je to zelený. Bitcoin mám long, ale do ETH a ADA jsem šel čistě na gembl, všechno nebo nic a teď nevím kdy skončit (ETH už jsem plus +80%)  

Jsme na tom podobně, říkal jsem si, že jakmile to udělá 100%, tak vysypu, případně otočím zase jinde atd., no a co se děje, na různých crypto jsem i víc jak 200% a vysypávám?.... ne :D maximálně jsem tak něco málo usypal a nacpal do jiných, které už jsou také 100+ % a držím dál :D Vlastně nevím, proč na to pořád čumím, když to stejně vlastně jen sjedu a maximálně tak přemýšlím, kam bych přesunul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...