Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Maro napsal:

Bojím se, že se to řeší na úrovni celé EU - proto se na přelomu roku musely znova nahrávat doklady a všechny informace... Plus údajně firmy jako coinbase apod. s úřady spolupracují, takže to bude první instance, která tě napráská. Druhá bude tvoje banka, když ti to přijde na účet. Plus jsem dneska zjišťoval a údajně není osvobození ani prvních 30 tis. jakožto příležitost na příjem, s čímž jsem trochu počítal... past vedle pasti, společně s dnešním poklesem způsobil, že držím 😀

Nějaké konkrétní info, proč by nemělo platit těch standardních 30 tisíc, nemáš, prosím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Happy88 napsal:

Ja bych to tak slavne nevidel. Dyt Binance ti ani neni schopny ukazat historii obchodu starsi nez 3 mesice.

A pokud by to pro bernak opravdu nekdo naprogramoval (dejme stranou problemy s ochranou osobnich udaju pokud by mel ten algoritmus pravidelne ziskavat data ze vsech bank a financnich instituci na svete), tak ti snad max domeri dodatecnou dan a tu zaplatis. At to za me spocitaj, budu rad :)

Pak si treba za to spocitani vezmou penale 20% + 14% rocne a to se vyplati 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, luidis napsal:

Nějaké konkrétní info, proč by nemělo platit těch standardních 30 tisíc, nemáš, prosím...

Řešil jsem to s člověkem z GFŘ, říkal mi i důvody, ale přiznám se, že pro mě byla důležitá informace, že neplatí, dak jsem ty důvody vypustil. Každopádně info se dá najít, jen je třeba hledat mimo kryptoentuziasty, kteří z logiky věci chtějí, aby bylo osvobozeno, ale je to jenom zbožné přání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cira napsal:

Tady je ten podcast o daneni bicoinu a crypta. Doporucuji si poslechnout cele.
 

 


Odesláno z mého Mi 9 Lite pomocí Tapatalk
 

 

Tak jsem si to pustil, zajimavy a takhle me to daneni az pri zisku a smenu na fiat prijde logicky. A ted kdo ma pravdu, ja cetl danit pri zisku pri kazde smene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Prochy68 napsal:

Tak jsem si to pustil, zajimavy a takhle me to daneni az pri zisku a smenu na fiat prijde logicky. A ted kdo ma pravdu, ja cetl danit pri zisku pri kazde smene.

Mě přijde zajímavé to ohledně BTC, v momentě kdy to pár státu přijme jako měnu, nemusím danit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval nedávno 20ks za 23$a už na 60 sem chtěl aspoň si vrátit vklad a este ze jsem to neudělal počkám až hitne 100 a musím usypat trochu ...... hoši a ohledně tech dani nebylo by jednodušší prodávat a nakupovat krypro někde v parku směnným obchodem ?? aby nebyla nikde žádná bankovní transakce ?? ale je jasný ze směnu za 1000 Usdt asi moc lidi zajímat nebude 😊😊😊😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...