Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

V 25. 8. 2021 v 16:13, luidis napsal:

Nějaké konkrétní info, proč by nemělo platit těch standardních 30 tisíc, nemáš, prosím...

Tak jsem se na to znova zeptal. Zkráceně, příležitostně příjmy, které jsou do 30 tis. osvobozené, jsou explicitně vyjmenované v paragrafu 10 odst. 1 a)

A protože krypto není příležitostně činnost, nájem zemědělská výroba ani nic podobného tam uvedeného, musí se danit i do výše 30 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Happy88 napsal:

Ja uz dva mesice drzim na binance 500 busd v ocekavani, ze to pujde vsechno dolu a dobre nakoupim a ono porad vsechno roste emoji3.png

Vitej v klubu, ale ja uz zacal pomalu nakupovat, takze nejspis brzy pojedeme dolu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Maro napsal:

Tak jsem se na to znova zeptal. Zkráceně, příležitostně příjmy, které jsou do 30 tis. osvobozené, jsou explicitně vyjmenované v paragrafu 10 odst. 1 a)

A protože krypto není příležitostně činnost, nájem zemědělská výroba ani nic podobného tam uvedeného, musí se danit i do výše 30 tis.

Je to složitější, než jsem čekal. Když jsem dvakrát směnil, považoval bych to za příležitostný příjem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

někdo se tady ptal před pár dny na LTC. Doufám, že dal na mé rady.

to som bol ja, ale som to nevydržal, predal a dokupil ada cardano 😆 Uź sa na to pozriem asi len budúci rok aby ma nemrzelo špekulovať

Upraveno uživatelem rado74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím kde se taková blbina jednoduše koupit (kde si můžu pohrát a udělat si záděry 😃) ? Už jsem se proletěl v lecčems, tak bych vyzkoušel i to čemu vůbec nerozumím 😄. Vážně, přes co a jak je to složité, prosím může mi dát někdo rychlokurz ? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Zdravím, prosím kde se taková blbina jednoduše koupit (kde si můžu pohrát a udělat si záděry 😃) ? Už jsem se proletěl v lecčems, tak bych vyzkoušel i to čemu vůbec nerozumím 😄. Vážně, přes co a jak je to složité, prosím může mi dát někdo rychlokurz ? Díky.

Podla mna je asi najjednoduchsie a rychle ist cez Revolut (ktory ma aj ine vyhody) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám coinbase, ale ty poplatky jsou docela šílené. Na druhou stranu jsem to teď počítal a přijde mi, že rozdíl mezi nákupem a prodejem třeba na etoro i revolutu jsou větší, ale možná to je jenom dojem, tady bych ale taky uvítal nějakou radu, kam přejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja vubec nerealizuju takhle, neco jsem tam nasypal ve fiat a ted trejduju jen mezi crypto, nejakej stablecoin a za to pak menim co me napadne a potom pripadne zase zpet do stablecoinu. Poplatek je myslim uplne zanedbatelnej, pripadne v nejaky akci jak tu bylo receno zadnej.
A zadnou penezenku taky nepouzivam, takze az to nekdo hackne nebo se binance polozi tak jsem v ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poplatky za obchod/směnu jsou všude - z něčeho burzy musí mít příjem.

Poplatky lze jen snížit např vhodnými obchodními páry, využít různé omezené akce na obchodování, nebo placením poplatků ve vhodném coinu - např Binance dává slevu 25% na poplatky, pokud má uživatel na účtu BNB a platí s nimi tyto poplatky.

Burz je spousta, směnu lze dělat i přímo v některých peněženkách (coin v peněžence je opravdu majitele, na burze je to jen "pronajaté úložiště" a když někdo hackne burzu, coiny ukrade).

Revolut je dobrý pro prvé zkoušky a je pohodlný. Ale má vysoké poplatky, obchoduje jen některé coiny a ty nelze poslat jinam, vlastníkem coinu je Revolut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...