Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, DavidLC napsal:

Díky, no nemám ani to 🙂 asi jsem z jiného světa 😃

stiahneš aplikaciu Revolut do mobilu , pošleš čo požadujú na registráciu, vyberieš si balík služieb celkom stačí aj základný ten je zadarmo a vybavené. Neskôr príde aj platobná karta. Aspoň tak nejak si pamätám že to bolo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, rado74 napsal:

stiahneš aplikaciu Revolut do mobilu , pošleš čo požadujú na registráciu, vyberieš si balík služieb celkom stačí aj základný ten je zadarmo a vybavené. Neskôr príde aj platobná karta. Aspoň tak nejak si pamätám že to bolo

Díky, kouknu na to. Tyhle věci jdou nějak mimo mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cardano nepůjde nikam, držím ho totiž ja 😀. Aktuálně mám bitcoin což se odráží v jeho růstu 25% za poslední měsíc, zatímco ostatní rostou o 50-100 😀 a taky nějaké Cardano posledních 14 dní, což se projevuje nulovým růstem od té doby, co ho mám 😀 Takže pokud by někdo potřeboval další mizerně tipy, stačí říct 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neverim vubec nicemu a ani se o to moc nezajimam, proste jde nahoru a neco uz na ni vydelavam, tak za "zisk" nakoupim. Proste cira spekulace. Nakupuju postupne bud pri rustu nebo pri poklesu, nejhorsi je, kdyz se nic nedeje, to mne nebavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SOLANA TOP z nákupu na blind z 460$ teď 3260$ šílený 😂😂

 

A co se tyče dotazu ohledně jak začít s kupovanim krypta tak už nikdy bych neudělal tu chybu a ověřit si účet napr BINANCE nebo COINBASE a pak k tomu připojil svoji  kreditní kartu nebo bankovní účet do budoucna mám strach ze vše co vlastním a budu chtít proměnit na cash budu muset poctivě danit ..... škoda ze nebydlim v Praze napr vše bych kupoval pouze na nake schůzce v kavárně a udělal směnu mezi 4ocima ať nikdo neví ze někam posílám prachy a jediný kdo to ví je směnárna a pak sup pěkné na trezor a čekat na správný okamžik a nebo jen hromadíl

A z Revolutu bych měl strach už sem dostkrat četl jak chtějí doložit původ peněz atd..... pokud si člověk posila par tisíc je to v pohodě ale pokud to bude podle mě 50k+ tak už to bude problém ale nevím jaké s tím mají zkušenosti odstatni 😊😊

Upraveno uživatelem Emil_Obecny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...