Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, Gustaf napsal:

To jí tak věříš?

SOL se veze na NFT, takže dokud pojede NFT, tak věřím solaně taky

před 11 hodinami, Ajaj napsal:

Ty vole co to je?

taky bych to potřeboval nějak vysvětlit! Co se stalo s kreditkou? Nebo o co šlo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též v Solanu věřím, nebo možná spíš doufám vzhledem k tomu, že jsem naskočil dost pozdě :D Ale tak nebudu teď brečet, co by kdyby že :) tak jako tak jsem u ní na trojnásobku, což je fajn. Podobně to mám i s dalšími, být větší střelec, tak bych mohl jásat mnohem víc, ale já než se vždy rozhoupu, tak už kupuji o dost dráž...alespoň, že mi 80% nákupů nějakým záhadným způsobem klape a jdu nahoru. Ještě bych se mohl naučitak taky víc prodávat, aby z toho nebyla jen čísla, jenže to si zase vždy říkám a co když to půjde ještě dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, PavelSch napsal:

Nerozumím tomu, ale pro příznivce "shitcoinů" :D mrkněte na Algorand, na Twitteru jsem zaznamenal hodně pohybu z Cardana právě sem. 

kuwa, to Algo byl dobrej tip...škoda, že jsem nepřikoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já z Twitteru málokdy co, ale sleduju CryptosRUs a pár dalších a když se to protne a dává to smysl(rychlejší, řeší něco nějak líp), tak koupim - např. Solana a Cardano - nikdy nekupuju co tlačí jen jeden, protože to může bejt jejich projekt / sponzoring.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2021 v 20:47, artsvk napsal:

Ahojte chlopi, kolko z vas tu kupuje cez kraken? Mali ste v minulosti problem s vyberom? Dikes

Tak to az tak zly kauf nebol :) otazka uz len kedy vystupit. Teraz so slusnym ziskom, alebo si trieskat hlavu ak shiden (parachain rovnako ako MOVR) pojde cestou moonriveru.

Screenshot_20210912-152148_Chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...