Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja teda cekam propad jeste o dobrejch 20%, pak teprve hodlam nakupovat...

Jedine u XRP jsem se dostal pod posledni nakupni cenu, tam uz spekuluju. Ale mam jasnou strategii, ktery se hodlam drzet, tak zatim cekam s prstem na spousti...

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, uff napsal:

Ja teda cekam propad jeste o dobrejch 20%, pak teprve hodlam nakupovat...

Jedine u XRP jsem se dostal pod posledni nakupni cenu, tam uz spekuluju. Ale mam jasnou strategii, ktery se hodlam drzet, tak zatim cekam s prstem na spousti...

No jsou tu nekteri, co cekaji na BTC za 10k.....:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když kupoval xrp v 2017 tak lítali fámy, že by Apple nebo Google mohli koupit Ripple a použít xrp pro Apple/Google pay jako global solution.

Tak to od té doby držím. Řekněme že jsem v současné době po 4 letech teď aspoň na nule, už tomu moc šancí nedávám a přemýšlel jsem jestli vystoupit, ale na druhou stranu už jsem ty peníze odepsal 4 roky zpátky, tak si říkám že třeba se ještě něco stane a vyleze třeba na $3-4 za pár let. Prostě sportka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když kupoval xrp v 2017 tak lítali fámy, že by Apple nebo Google mohli koupit Ripple a použít xrp pro Apple/Google pay jako global solution.

Tak to od té doby držím. Řekněme že jsem v současné době po 4 letech teď aspoň na nule, už tomu moc šancí nedávám a přemýšlel jsem jestli vystoupit, ale na druhou stranu už jsem ty peníze odepsal 4 roky zpátky, tak si říkám že třeba se ještě něco stane a vyleze třeba na $3-4 za pár let. Prostě sportka.

Ja taky v 2017, za 0.11USD a držím jak idiot a čekám zázraky . Důležité na XRP je aby ten soud pro ně dopadl dobře. Pak se to projeví všude... Nicméně jestli mám 600 nebo 800% je jedno. Proto cekam na vic


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...