Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Já posílám hlavně tam
Ten rozdíl 0,7,-kč v kurzu je jen bonus. Hlavní je ta rychlost. 
Pamatuju si někdy květen/červen jak  to padalo a já chtěl nakoupit, ale ty prachy né a né přijít a já si rval vlasy, jak ten kurz stoupal. 
Ja posilam zatim jen tam, mam pro tyhle pripady rezervu ve stablecoinech a pripadne jedu pres kartu kde je poplatek 2%, ale jednorazove to unesu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 13. 5. 2017 v 14:32, Radek124 napsal:

A o tulipománii už jste četli, páni investoři? Sice skoro 400 let stará "investiční bublina", ale nic trefnějšího mě v porovnání s Bitcoinem (a občas i hodinkama) nenapadá. Ale dodavatelé hardwaru a energií Vás jistě rádi podpoří, až to zase praskne...  :shit:

Dneska jsem si na tebe Radku vzpomněl, když jsem tenhle článek uviděl :)

Jinak 65K a stále stoupá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Článek si může říkat co chce, ale každý rostoucí trh má společné, že kdo do něj vstupuje věří, že to (tady si doplňte cokoliv) prodá někomu za více.

U tulipánů bylo průhlednější, že to je pikovina a proto to také dřív krachlo.

Kolik z lidí, co kupují bitcoin ví vůbec, co to je?

Dále je možné rozdělit cenu bitcoinu na cenu té technologie a cenu spekulativní. Hádejte, čeho je víc?

Stejně jako stará zlatá mince má cenu zlata a cenu historickou.

Ač nejsem příznivcem BTC, tak je to zajímavé sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Gusto, ty seš chytrej kluk. Ale se 40 doláčema cílit na Lambo? A já myslel, že to sem já, kdo nemám koule….

Vyber penzijko a vraž to tam celý. Když to půjde normálně, je Lambo. Když to poletí, tak máš vlastní daču na Maledivách.

No a když ne, tak můžeš fotku svýho portfolia švihnout na Reddit s ňákym pěkným komentem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Gusto, ty seš chytrej kluk. Ale se 40 doláčema cílit na Lambo? A já myslel, že to sem já, kdo nemám koule….
Vyber penzijko a vraž to tam celý. Když to půjde normálně, je Lambo. Když to poletí, tak máš vlastní daču na Maledivách.
No a když ne, tak můžeš fotku svýho portfolia švihnout na Reddit s ňákym pěkným komentem
Nalejt do toho micudu a vydelat na lambo umi kazdej druhej, ale se 40$, to uz musi bejt sakra machr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, tak počítej...ti říkám, že za ty prachy toho mám milion.... když to vystoupí i na blbej dolar, máš 20 mega...
Vzdyt ju, az bude za 0,000025 vezmu za pade, pak 0,000015 zase a ve finale jeste za 0,00005. Vic do toho nedam .
Jsem ted dost v cashi a cekam kam se to pohne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...