Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, xcmaniax napsal:

Počkej, kdy jsi nakupoval?? Obojí je teď extrémně vysoko...

Komercku nekdy z kraje roku a CEZ po divi. Proto jsem se taky opravil, ze jsem vlastne neprodelal, jen prisel o cast zisku. Ale po upu dnesni tyden, jsem uz zase skoro zpet. A vo tom to je 😅  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Kurnik jak vytahnu jednoduse z Binance vlozene prachy? Myslel jsem si, ze to transfernu na EUR a poslu na svuj ucet stejnym stylem, jak jsem Binance nabijel, tj SEPA platbou. A nikoliv...

To je otazka za milion. Ja, jakozto lama, jsem to tahal pres Airtm nebo jak se to jmenuje (protoze lepsi kurz) a to jsem si nasral do bot. Tam jsem to menil za ty jejich dolace a ty pak za realny prachy na paypay, kdy mi to na mesic stopli, protoze nestandartni prichozi platba. No mazec. Byl jsem hodne vytocenej. Ale asi to jde i lip a pro ostrileny borce to bude hracka (a ja za blbce) 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne toho daneni, neda se to nejak udelat formou daru? resil to tady nekdo? Jelikoz dary se nedani, tak jak na to. jestli to muzu treba synovi darovat formou nejake smlouvy notarsky overene nebo na poste uredne overit? díky pripadne za radu. jedna se o zisk cca 15 tis. zadna darda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...