Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Teď jsem chtěl zkusit nákup komodit, a coinů přes Revolut, a ta aplikace se načítá věky, pak ani na třetí pokus mě to nepustí dokončit transakci, a nakonec to zamrzne a spadne. Když si představím, že bych naopak své komodity chtěl prodat, a potřeboval ty peníze, tak mě asi jebne.

Screenshot_2021-11-26-15-51-01-072_com.revolut.revolut.jpg

Screenshot_2021-11-26-15-52-22-998_com.revolut.revolut.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, tikzot napsal:

Možná máš recht, ale já si myslim, že to je naopak nevyhnutelný, akoràt je to eště “v plenkách”..

Imo by s tim musela prestat obchodovat ta nekonecna armada hejlu jako jsme my, co ma v iPhonu appku a kupuje a prodava a bere to jako hru. Myslim ze platidlo nemuze byt udržitelně zaroven komoditou s kterou kseftuje pulka sveta a rano stoji x a vecer 0,7x nebo 1,4x :) Podivejte se co se deje, kdyz se v podstate ne moc jinym zpusobem kseftuje s elektrinou bez ohledu na to kolik realne stoji to vyrobit v elektrarne. A ted si do toho mixu dejte druhou neznamou - tedy hodnotu meny (krypta treba). To uz si proste neumim predstavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

platidlem (oficiálním) se jen tak nestane. Na to má proti sobě těžký váhy starý školy. Ale taky věřím, že financí svět najede na blockchain. Jen otázka času.

A jako investice? Jasně. Se stejnejma průserama jako normální stock. Delší dobu přemýšlím přihodit do portfolia Alibaba. Jak pořád krásně klesá…jenže klesá furt a už tržně odmázli 526miliard$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ja uz jsem s tema vsema investicema po událostech poslednich 2 let skeptickej. Funguje to nejak 100 let, ale problem je, ze ted zacal “investovat” skoro uplne kazdej vc. skoro deti, je to extremne snadny, prestaly platit historicka pravidla a spis se uplatnuje neco jako davova psychologie.  A zakladni princip kazde investice je, ze cokoliv si koupite (podil ve firme, zlato, nemovitost, cizi penize, hodinky, kabelku a treba to crypto), tak doufate ze si to od vas koupi nekdo za vic penez nez jste si to od nekoho koupili vy. A tady nastupuje ten problem co tu nikdy nebyl - investuje nesrovnatelne vic lidi nez driv, tedy prodat neco nekomu za vic bude vic a vic slozity a naopak vetsi prodeje povedou jeste k vetsim padum cen. Ale mozna jsem jen skeptik. Kazdopadne vazne uvazuji prodat vsechny akcie, jestli se potvrdi obavy okolo Ruska, bude to jizda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ja uz jsem s tema vsema investicema po událostech poslednich 2 let skeptickej. Funguje to nejak 100 let, ale problem je, ze ted zacal “investovat” skoro uplne kazdej vc. skoro deti, je to extremne snadny, prestaly platit historicka pravidla a spis se uplatnuje neco jako davova psychologie.  A zakladni princip kazde investice je, ze cokoliv si koupite (podil ve firme, zlato, nemovitost, cizi penize, hodinky, kabelku a treba to crypto), tak doufate ze si to od vas koupi nekdo za vic penez nez jste si to od nekoho koupili vy. A tady nastupuje ten problem co tu nikdy nebyl - investuje nesrovnatelne vic lidi nez driv, tedy prodat neco nekomu za vic bude vic a vic slozity a naopak vetsi prodeje povedou jeste k vetsim padum cen. Ale mozna jsem jen skeptik. Kazdopadne vazne uvazuji prodat vsechny akcie, jestli se potvrdi obavy okolo Ruska, bude to jizda. 
Rusko by mohl bejt pruser nebo zase investicni prilezitost, jak se to vezme.....Davova psychoza byla na trhu vzdy a to ze ted investuje skoro kazdej, to bych videl spis jako vyhodu pro nas ostrileny matadory

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše prochy, lidi byli vždycky ku.rvi hamižný. Tam se nic nezměnilo. Že se svět zrychlil a díky on-line může kdokoli, kdekoli, kdykoli investovat mě neděsí, protože to jsou pořád jen drobný.

co mi ale delší dobou vrtá hlavou, jsou ty milióny lidí co si po taky po pár drobnejch, ale každej měsíc po dobu desítek let, spoří na důchod u nějakýho fondu (a nemyslím jen konzervativní pojetí v Čechách). To už je vobrovská finanční palební síla, kterou mají v rukou kluci, co maj vo dost větší koule jít na Wallstreetu do rizika 

 

BTW - co je s Ruskem? Kromě tradičního  ukazování pindíka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...