Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jojo, Rusko - Ukrajina. Lidi jsou stejny, ale treba u akcii davno neplati umera mezi hodnotou akcie a kondici firmy. To je proste obrovska globalni zmena. Kazdej je dneska poblaznenej, ze kdyz nebude mit rozinvestovano tak je konec sveta, ale neco mi rika, ze starej dobrej “cash” je ted jedna z nejlepsich komodit a to i pres inflaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a u Rusko-Ukrajina se děje (z hlediska globální ekonomiky) něco mimořádnýho oproti posledním 2-3 rokům? Vzpomeň si jak trhy reagovali na okupaci Krymu? Vzpomínáš? Já si nevzpomínám vůbec, že by se něco stalo..

Ala akcie a její cena vzhledem k výkonu? Ono to někdy šlo ruku v ruce? Podívej na tu Alibaba. Finanční výsledky úplně super (okey Q3 zklamání oproti prognóze ale jinak jedou) a firma odepsala za rok skoro 60% na akcii

svět se zrychluje, což nese negativa, ale zároveň positiva. Máš prostě na trhu plno jiných vztahů, které musíš brát v potaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze to muze byt ten jazycek na vahach, co to prevazi na tu blbou stranu. A tenkrat taky nebyl henten koronac. Ale nejsem ekonom, nedokazu to videt v cely sirce souvislosti. Hraju si, bavi me to a kdo si hraje tak co? No nezlobi

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platite nekdo na Binance kartou? Funguje vam to?

Celej vikend se snazim neco koupit a kazda platba failed, dokonce jsem kvuli tomu musel koupit novy boty abych overil jestli je s kartou vsechno v poradku 😅. Dneska opet nic, tak jsem odebral kartu a chtel ji pridat znovu, no a tvl, nedavno jste odebrali tuto kartu, znovu ji muzete pridat az za 48 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne uz se to obcas stalo, ale v exponovanejch  casech pri nejakych velkych propadech jak to slo tenkrat az na 30k. Trvalo to vzdy ale jen v radu desitek minut, mozna par hodin. Ted to je uz 3 den. No uvidim, pockam 48 hodin, vlozim kartu znovu a pak pripadne holt napisu na ten jejich support.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to ted nemaj pretizeny?..

Jinak jakej mate nazor na soucasnou situaci? Osobne mi prijde ze nejak moc lidi zacina byt bearish, hlavne tedy v akciovem trhu. Ale pokud pujdou dolu akcie, bohuzel nam to stahne i krypto 😀

Upraveno uživatelem rendyG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se za tu krátkou dobu, co krypto obchoduji, naučil, že se to nedá předpovídat. Jedině na Blatnýho...buď to pude dolů, nebo to zůstane stejně a nebo to půjde nahoru😁

Když to jde dolů, tak nakupuju a když to jde nahoru odprodávám(ale už to dělat nebudu...až na 80K začnu pouštět😅)

Pro mě je nejhorší když to stagnuje, to mi nejvíc frustruje😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Prochy68 napsal:

Tak to jsme na tom stejne, jak se nic nedeje tak vymejslim blbosti a nakupuju shity s nejvetsim poklesem za 24hod 🤣

To přesně taky dělám😅

 

Akorát mi štve, že na tý binance už jsou většinou profláklý věci. Třeba, když jsem chtěl koupit Chihuahuu, tak to šlo jen přes nějaký pankcake swap a na takovýhle parády už nemám gule😁 
Ale právě u tutěch shitů jsou ty zhodnocení 2000% za den atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne nahodou jsem objevil tenhle degen thread. Zdravim vsecky zavislaky xD. 
 
K tem kartam, slysel jsem ze ta z crypto.com je trochu spolehlivejsi. Mne tady lezi obe, ale nepouzivam je aktivne. 
Ja nemyslel jejich kartu, svou kartou nemuzu zaplatit i kdyz jsem tam na ni nakupoval uz asi 30x

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To přesně taky dělám
 
Akorát mi štve, že na tý binance už jsou většinou profláklý věci. Třeba, když jsem chtěl koupit Chihuahuu, tak to šlo jen přes nějaký pankcake swap a na takovýhle parády už nemám gule 
Ale právě u tutěch shitů jsou ty zhodnocení 2000% za den atd
Kdyz ja takhle bohatej zase bejt nechci

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Anton_ napsal:

Akorát mi štve, že na tý binance už jsou většinou profláklý věci. Třeba, když jsem chtěl koupit Chihuahuu, tak to šlo jen přes nějaký pankcake swap a na takovýhle parády už nemám gule😁 
Ale právě u tutěch shitů jsou ty zhodnocení 2000% za den atd

Zkus Kucoin, ten ma dost shitcoinu. Jinak novy coiny chces pred listingem na exchangi. To byva automaticky x2. Nejlepsi je chytit nejakej presale, ale to chce sledovat a studovat novy projekty. Ja to treba delam tak, ze si vyberu co mne zajima (napr.  hry na ETH chainu) a delam kazdej den research co je kde novyho, kde je jakej drop atd. To se mi pomerne osvedcilo, ale jedu to spis mid term. Nedelam daily trading. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Prochy68 napsal:
před 1 hodinou, matejcaha napsal:
nepouzivam je aktivne. 

Ja nemyslel jejich kartu, svou kartou nemuzu zaplatit i kdyz jsem tam na ni nakupoval uz asi 30x

To je asi fakt zraly na support. Pokud to nemas na suchu 🤣. Vetsinou to je pretizeny max hodku pri nejakym flash crashi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cela idea krypta je, ze to je decentralizovane. Kdyz pouzivate nejakou centralizovanou exchange a jedu jejich sluzbu, tak to je obecne single point of failure a obcas to nejde. Stejne jako kdyby nekdo to zavrel/hacknul tak to prestane fungovat. Nejlepsi je mit svoji HW penezenku a platit normalni kartou na kterou poslete CZK/EUR kdyz je potreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...