Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 9. 12. 2021 v 16:07, Prochy68 napsal:

Uz mi serou, dejte mi nejakej tip na crypto burzu mimo Binance, Coinmate je ok?

Crypto.com po registraci dává 30dni když platíš crypto kartou bez poplatků. Docela se to hodí když trhy krvácí. Mají taky svoji platební kartu s cashbackem, které vyplací v cryptu včetně toho jejich tokenu CRO. Pokud porostou tak cena tokenu z 14kč poleze dál někam třeba k BNB. A to e zajímavé.  Kdyby jsi chtěl zkusit tady máš referral code  gqyfntmwd9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted zase zkousel binance kartou, nic, tak zase hledam v cem by mohl byt problem, v helpu ze by mela byt adresa totozna pri registraci a zadavani karty, vlezu do nastaveni uctu a mam tam jako u coinbase austria, mne prdne cevka . Zmenit to nejde, takze ticket na jejich helpdesk, hledam pul hodiny, nakonec zadavam pozadavek na zmenu, na vyber statu odkud jsem, muzu vybrat jen staty USA ze seznamu, bez vyberu statu me to nepusti dal, davam alabama a dej se vule bozi
Tohle je vazne znameni, bud se na to mam vysrat nebo se prestehovat do rakouska

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, cira napsal:

Crypto.com po registraci dává 30dni když platíš crypto kartou bez poplatků. Docela se to hodí když trhy krvácí. Mají taky svoji platební kartu s cashbackem, které vyplací v cryptu včetně toho jejich tokenu CRO. Pokud porostou tak cena tokenu z 14kč poleze dál někam třeba k BNB. A to e zajímavé.  Kdyby jsi chtěl zkusit tady máš referral code  gqyfntmwd9

Díval jsem se na podmínky a řekl bych že zajímavý je až 2.level - karta Ruby, kdy člověk dostává 2% cashback. Podmínkou je ale CRO stake v hodnotě $400, což mi příjde celkem dost.. Né že bych nevěřil budoucnosti platformy, spíš už neočekávám nějaký výrazný růst v blízké době. Až (pokud) hodnota tokenu spadne, asi nad tím začnu přemýšlet :D

1% mám teď i u Raiffky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, rendyG napsal:

Díval jsem se na podmínky a řekl bych že zajímavý je až 2.level - karta Ruby, kdy člověk dostává 2% cashback. Podmínkou je ale CRO stake v hodnotě $400, což mi příjde celkem dost.. Né že bych nevěřil budoucnosti platformy, spíš už neočekávám nějaký výrazný růst v blízké době. Až (pokud) hodnota tokenu spadne, asi nad tím začnu přemýšlet :D

Zalezi kdy ten token nakoupis. Muze se ti stat, ze das $100 a po par tejdnech splnujes vyssi limity. Taky kdyz tu kartu pouzivas, tak dostavas rewardy v $CRO a ono se to pri aktivnim pouzivani nascita. Nepodcenoval bych to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, tomu rozumím. Spíš jsem narážel na to že vzhledem k současné situaci na trhu bych viděl pravděpodobnější variantu že CRO padne o 80% dolů, než že by ještě vyletěl. To je samozřejmě černý scénář.

Fakt že je jsou výhody spřažené s aktuální hodnotou tokenu mi nesedí. Při představě že bych tam nasypal $400 a padlo to na čtvrtinu, byl bych dost naštvanej :D Zatímco v případě stejkování třeba ADA, ETH by mě případný pád moc nebolel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, rendyG napsal:

Jasně, tomu rozumím. Spíš jsem narážel na to že vzhledem k současné situaci na trhu bych viděl pravděpodobnější variantu že CRO padne o 80% dolů, než že by ještě vyletěl. To je samozřejmě černý scénář.

Fakt že je jsou výhody spřažené s aktuální hodnotou tokenu mi nesedí. Při představě že bych tam nasypal $400 a padlo to na čtvrtinu, byl bych dost naštvanej :D Zatímco v případě stejkování třeba ADA, ETH by mě případný pád moc nebolel :)

Momentálně padá vše, ale pak to zase poleze nahoru. Když se podíváš jak lezl token CRO  cca před 14 dny, to už BTC padal dolů. Jestli padne ADA nebo CRO o 30% tak to vyjde na stejno.  Ano koupit token za 4kč by byla pecka, ale tahle cena už asi nebude. Potenciál tu něj je.

1% CZK  u Rajky nebo to dostat  v CRO tokenu kde za několik měsíců to může být několikanásobek je pro mě lákavější.  Sbírám tokeny za nákupy a pak je v SUPERCHARGERU zhodnotím za momentálně za ETH.

400$ je na začátek dost, ale jak zde již zaznělo, můžeš s poloviční částkou za X měsíců splnit podmínky na Ruby kartu. 

Cashback lze nastavit v čem ho dostaneš, máš několik možností, USDC, BTC, ETH, CRO, TUSD.  Pak všechny nákupy v domácnosti jedeš přes tuto kartu .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, rendyG napsal:

Jasně, tomu rozumím. Spíš jsem narážel na to že vzhledem k současné situaci na trhu bych viděl pravděpodobnější variantu že CRO padne o 80% dolů, než že by ještě vyletěl. To je samozřejmě černý scénář.

Vidis jak sis sam hezky odpovedel. Hod si 100 dolaru na stranu a kdyz to padne o 80% tak nakup. Kdyz to nepadne, tak to nemusis resit a mas porad 100 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je bezny nebo jen specialita pro me?

Make sure when you're taking the second selfie you are holding both your identification document and a handwritten piece of paper with “CRYPTO.COM” and the current date in Date-Month-Year format clearly visible.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 5. 2017 v 2:02, Mechac napsal:

ja to treba sledoval dlouho a prislo mi to dost zajimave uz kdysi. Pak jsem chtel za nejaky obnos nakoupit btc / ltc, a drzet treba 3 roky. Misto toho jsem koupil rigy cca 40ks r9 270oc, byla to jedna z tech vetsich tezicich stanic u nas 🙂 s myslenkou, ze to bude lepsi diverzifikace a budu schopen pripadne tezit neco jineho, navic v dane dobe jakakoliv investice do tezeni mela navratnost 40 dnu. Takze po skoupeni nedostatkovych karet po eu a rozbehnuti rigu se to v nasledujicim mesici nebo dvou samozrejme cele podelalo, btc dolu, efektivita tezeni brzy tak na pokryti nakladu. dnes uz davno netezim nic, drzim 90% v LTC, a dnes na tech 30usd za LTC jsem konecne na nule, kdybych to prodal. Sam uz jsem se s tim ztracenym pulrokem, kdy jsem tim zil, a i s tema penezma vyrovnal, takze uz je mi to jedno, budu to drzet jeste klidne dalsi 2 roky a uvidim kam se to vyvine, treba me to prekvapi casem, protoze btc prece bude za 10,000 usd a DOGE to the moon ;-)))

 

Nicmene na ty vanoce v serverovne, nepochopeni kohokoliv v okoli, na tu zrudnou montaz vsech tech kompu, hromadu vsech tech krabic od komponentu, reseni co s tim vsim teplem a jak to uchladit....na to asi nikdy nezapomenu ;-))) vlastne to bylo super, takovou spontanni akci uz asi nezaziju 😄

Ahoj,

 

Vytáhl jsem příspěvek z první strany. Zajímalo by mě jak odstupem 4 let příběh dopadl nebo pokračuje. Podělíš se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Prochy68 napsal:

Tohle je bezny nebo jen specialita pro me? emoji28.png

Make sure when you're taking the second selfie you are holding both your identification document and a handwritten piece of paper with “CRYPTO.COM” and the current date in Date-Month-Year format clearly visible.

po mně toto nechtěli - registrace cca měsíc dozadu
ověření účtu za 24h cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
 
Vytáhl jsem příspěvek z první strany. Zajímalo by mě jak odstupem 4 let příběh dopadl nebo pokračuje. Podělíš se?
IMHO : sedi na Tahiti v resortu s mojitem v ruce a v druhe pres telefon kontroluje tezbu

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...